Finał seksu analnego

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zuziaG60
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 24

    #31
    a u nas tez to roznie bywa zalezy od nastroju nie uzywamy gumek jesli chodzi o poslizg to anal gel!

    Skomentuj

    • Panna O.
      Świntuszek
      • Feb 2007
      • 75

      #32
      zawsze w gumce! Inaczej nie ma mowy.
      a finał to już różnie w buzi, na buzi, na piieersiach....
      "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

      Skomentuj

      • Wisienka & Gandi
        Ocieracz
        • Feb 2007
        • 151

        #33
        mój partner by chcial a ja niestety nie mogę... chcialabym to zrobić dla niego i tylko i wyłącznie dla niego bo mnie to nie kreci za bardzo... z wielu powodów... przede wszystkim odnawiające sie co jakiś czas krwawienia z pęknietej ściany jelita grubego... miałam kiedyś bardzo polesne badanie i ogolnie moja pupcia mi sie źle kojarzy od tamtego czasu...

        raz chcialam naprawdę spróbować, wszedl we mnie a ja myślalam ze mi tam rozpalone do bialości żelazo ktos wsadził... tragiczne uczycie... później krew...

        jest to dla mnie problem bo wiem, ze tylko i wyłącznie z mojej winy nie zaspokajam jego jakichś tam fantazji, ktore akurat lubi... przez to jestem "gorsza" sama w swoich oczach...

        a dodatkowo dla mnie to jest niehigieniczna czynność... odbyt służy do zupełnie innych "zadań"... w jelitach a szczególnie w okrężnicy są setki tysięcy bakterii, więc nie wyobrażam sobie takiego sexu bez gumki... facet może mieć jakieś otarcia na penisie i wtedy ma bezpośredni kontakt z zarazkami... dlatego byłabym w ogole za opcją z lewatywą, nawet kiedyś o tym myślalam...

        poza tym gdy juz facet "ubrudzi" sobie swojego gołego penisa w kobiecym tyłeczku - i nie mowię, ze ma byc dosłownie brudny, chodzi mi o te bakterie - to błagam niech nie wkłada go kobiecie do pochwy... wprowadza jej wtedy taką dawkę bakterii, że szok... i to jeszcze w miejsce, które powinno być wręcz sterylnie czyste... choćby z racji tego, ze to przyszłe mieszkanko dla dzidziusia, a z pochwy do macicy jest bliziutko i bakterie w ramach wycieczki szybko dotrą gdzie nie powinny... pozniej problem z zapaleniami, które mogą doprowadzić nawet do niepłodności... do tego wiele kobiet ma nadżerki na sciankach pochwy... i znowu kontakt bakterii z otwarta raną...

        litosci - po co kobieta ma cierpieć... jak juz to wkladajcie do pupci w gumce a pozniej chcac wejsc w pochwe - zdejmijcie gumke... będzie higieniczniej i przede wszystkim bezpieczniej dla kobiety...

        a na koniec... konczyc owym "brudnym" penisem w buzi kobiety...? a co z przykrym zapachem? panowie, wlozcie sobie paluszek w pupcie, pomerdajcie tam nim a pozniej z błogoscia na twarzy go obliżcie... sami... zobaczycie czy to taka przyjemna sprawa...

        czasami zarowno kobiety jak i mężczyźni robia coś co nie do końca jest po ich myśli ale robia to z milości... dlatego nie zawsze można być na 100% przekonanym czy cos "takiego" naprawdę sprawia partnerce przyjemność, czy po prostu nie chce urazić swojego lubego... warto dlatego czasem postawić się od początku do końca w sytuacji jaka proponujemy drugiej osobie i na wlasnej skorze sie przekonać jak to jest...

        no wlaśnie pisze na temat, uzasadniam dlaczego w gumce a nie bez
        Last edited by sister_lu; 04-10-16, 15:18.
        r e l a x t a k e i t e a s y . . .

        Skomentuj

        • Cp Dyman
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 38

          #34
          Popieram ten tekst Seks analny to dodatek do klasycznego i nie powienien być uprawiany na siłe....to się mija z celem. Ja seks analy uprawiam bardzo rzadko i dlatego zawsze mi smakuje i mojej Lady Osobiście wole śliską cipeczke, a pupcia jest dobra dla urozmaicenia. Kobiecie wystarczy wsadzić paluszka albo języczka, penisek jest dobry ale mały. Ja mam dużego i jak wsadze w pupe to...nic nie czuje, tak mi ściska Seks analny jest nie dla każdego....
          Cp Dyman

          Skomentuj

          • Wisienka & Gandi
            Ocieracz
            • Feb 2007
            • 151

            #35
            Napisał Asiulek
            Twoją odpowiedz moznaby skrocić do trzech zdań, bo reszta jest calkiem nie na temat
            najpierw napisalaś, ze pisze nie na temat, gdy Ci wyjaśniłam, ze jednak piszę na temat i jedynie uzasadniam moje zdanie to zmieniłaś swój wpis by "bardziej pasował" - a całym szasunkiem ale moze ja sama bede decydowala o długości moich postów, a jak drażnią Cię dlugie wpisy to je zwyczajnie opuszczaj... mam to do siebie, ze lubię się rozpisywać, taka już moja natura, pozdrowienia i bez urazy

            P.S. poza tym takie uwagi lepiej pisać w prywatnych wiadomościach a nie zaśmiecać nimi główny wątek, pozdro
            r e l a x t a k e i t e a s y . . .

            Skomentuj

            • radzio_z
              Erotoman
              • Feb 2005
              • 496

              #36
              w.i.s.i.e.n.a-> bez przesady, a moją dziewczyną sex analny też nam nie wyszedł, bo ją za każda prubą boli i nawet na 1 cm nie wszedłem, ale nie twierdzę że to jej wina. Ona sama (coprawda za moimi namowami) po pewnym czasie godzi się znów sprubować, ale za każdym razem jes tak samo, czyli opór, ból i koniec zabawy na dziś. Ostatnim pomysłem (z jej strony) jest zakup jakiś profesjonalnych nawilżaczy, bo do tej pory prubowaliśmy na wazelinie.

              Co do kończenia w ustach, czy przechodzenia ze stosunku analnego do klasycznego, również uważam ze to gruba przesada. Copawda brudu i zarazków można się na kilka godzin pozbyć poprzez wykonanie lewatywy, ale świadomość dziewczyny że "to coś przed chwilą było w moim tyłku a teraz mam to lizać?" może pozbawić całej przyjemności, wiec nawet nie będę proponował takich rozwiązań, jeśli w koncu analek nam wyjdzie.
              Jestem niepokorny

              Skomentuj

              • bruk tejlor
                Perwers
                • Feb 2006
                • 825

                #37
                mnie pierwszy drugi i kilka pierwszych kolejnych tez bolalo, zaciskalam zeby a pozniej juz sama przyjemnosc. Bez gumy, z lubrykantem i doznania sa mocniejsze niz podczas zwyklej penetracji. Final na mnie, we pupie jeszcze nie probowalismy.

                Skomentuj

                • julianna
                  Banned
                  • Dec 2006
                  • 1036

                  #38
                  Napisał bruk tejlor
                  mnie pierwszy drugi i kilka pierwszych kolejnych tez bolalo, zaciskalam zeby a pozniej juz sama przyjemnosc. Bez gumy, z lubrykantem i doznania sa mocniejsze niz podczas zwyklej penetracji. Final na mnie, we pupie jeszcze nie probowalismy.
                  u mnie bylo odwrotnie
                  pierwszy raz analik był najbardziej przyjemny, moze dlatego, ze to bylo cos nowego, wytrysk byl w srodku, a uczucie jak bym miała lewatywę zrobioną i tak własnie to zadziałało następne juz mi nie za bardzo sie podobały...
                  tez uwazam, ze przechodzenie bez gumy z odbytu do pochwy lub ust jest jakies niehigieniczne, nie dla mnie to

                  Skomentuj

                  • Mateusz33
                    Świętoszek
                    • Mar 2007
                    • 4

                    #39
                    Ojjj najlepiej wprost do tyleczka,moja kochanka az drży tak jej dobrze Uwielbiamy to

                    Skomentuj

                    • evika
                      Perwers
                      • Nov 2006
                      • 1083

                      #40
                      Nie wiem, czy dobrze pamietam, ale tzw szczelina odbytu, to trudnogojące sie pekniecie sluzówki. Po prostu człowiek zyje z ranką. To sie leczy stosując stopniowe rozwieranie, a co za tym idzie wzmacnia sie sluzówkę, przyzwyczajając do rozciagania. Nie jestem lekarzem, więc mogłam cos pokręcić, ale w zarysie chyba nie rozmijam sie z faktami

                      Skomentuj

                      • malinkaa7
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2006
                        • 242

                        #41
                        Jestem ciekawa czy każda z waszych partnerek albo wy drogie koleżanki robicie sobie zawsze przed sexem analnym lewatywę? czy to jest konieczne ? jak jest u was?

                        Skomentuj

                        • Xena
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2005
                          • 338

                          #42
                          57 osob,z tego TYLKO 2 uzywaja gumek!
                          "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #43
                            Napisał malinkaa7
                            Jestem ciekawa czy każda z waszych partnerek albo wy drogie koleżanki robicie sobie zawsze przed sexem analnym lewatywę? czy to jest konieczne ? jak jest u was?
                            Nie, nigdy. Nie uważam żeby było to potrzebne, a kojarzy mi się z dużą nieprzyjemnością.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • evika
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1083

                              #44
                              Napisał Xena
                              57 osob,z tego TYLKO 2 uzywaja gumek!
                              Jesli sie ma zaufanie, i stałego partnera, to gumka zbędna

                              Skomentuj

                              • Xena
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Apr 2005
                                • 338

                                #45
                                Napisał evika
                                Jesli sie ma zaufanie, i stałego partnera, to gumka zbędna
                                Zaufanie nie chroni od drobnoustrojow chorobotworczych.
                                Damskie pogaduchy o modzie, uczuciach, problemach i facetach:) Dział w całości poświęcony nam - kobietom.



                                Pozatym, wg. Min.Zdrowia i Funduszu Ludnosciowego Narodow Zjednoczonych (UNFA) wynika ze:

                                Polki sa czolowka zachorowan i umieralnosci z powodow nowotworow szyjki macicy.
                                Mimo,ze w Polsce istnieje pelny dostep do bezplatnych badan cytologicznych, rzadko ktora korzysta z darmowych uslug.
                                Last edited by Xena; 25-03-07, 18:00.
                                "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                                Skomentuj

                                Working...