Pierwszy, oralny raz

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • true_ann
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 111

    #31
    to ciezko opisac.. to trzeba przezyc filmikow przez pierwszym oralem nie ogladalam ale i tak wiedzialam co robic zdaj sie na swoja kobieca intuicje i bedzie dobrze

    Skomentuj

    • teta123
      Świętoszek
      • Feb 2005
      • 33

      #32
      Dzięki wielkie Bender za poradniczek :* Ale ile to najkrócej a ile najdłużej moze trwać? Dzieki zawszystkie komenty, ale przyznam, że się trochę tego boje

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #33
        Bedzie dobrze Mysle ze bedzie trwalo min 2 min max 15... Choc sa faceci ktorzy maja problem z dojsciem... sa to jednak jednostki.
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • leon
          Świntuszek
          • Mar 2005
          • 53

          #34
          Dziewczyno o dojście się nie martw facet dochodzi zawsze.

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #35
            nie zawsze... mam kumpla ktory mowi, ze panna moze pracowac z 40 min i czasem to nic nie daje... sam sie dziwie ale tak mowi...
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • teta123
              Świętoszek
              • Feb 2005
              • 33

              #36
              Mam nadzieje, ze mój nie jest takim wyjatkiem Myśle, że nie, bo kiedy bawie się rączką to erekcja następuje bez problemu Pozdro!

              A właśnie, bo ja myśle, że mojemu facetowi nikt nigdy tego nnie robił. Jak mammu powiedzieć, żeby uprzedził mnie przed wytryskiem? 'Daj mi znać' to może być mało zrozumiałe. Nie chciałabym też powiedzieć poprostu 'Powiedz zanim sie spuścisz', bo to dla mnie jest zbyt ordynarne... Pozdro i dzięki za odpowiedź ;D
              Last edited by sister_lu; 24-03-09, 04:04.

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #37
                1. uzywaj opcji edytuj
                2. Moje propozycje: "Powiedz jak bedzie Ci zbyt dobrze" albo poprostu "Powiedz jak bedziesz dochodzil". A jak chcesz naprawde ostro "chce zebys spuscil mi sie na piersi" (joke)
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • Różowa
                  Ocieracz
                  • Feb 2005
                  • 171

                  #38
                  jak zauwazysz ze jest juz blisko (a zauwazysz pewnie) to mozesz sie spytac czy juz konczy.i tyle
                  ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

                  Skomentuj

                  • Crazy Diamond
                    Świętoszek
                    • Feb 2005
                    • 24

                    #39
                    No nie wiem czy do dobry pomysł z tym pytaniem ;D. Załóżmy że facet dochodzi a ty na chwilę przed kończysz by ustalić czy to już. Keke, nie byłby zadowolony. Lepiej ustalić wcześniej co i jak, albo jak facet jest 'normalny' powie że to już. A tak na marginesie mnie kręci perspektywa 'zakończenia' na piersiach partnerki, bo kończenie w buzi nie jest zbyt rajcujące ...

                    Skomentuj

                    • Różowa
                      Ocieracz
                      • Feb 2005
                      • 171

                      #40
                      no wlasnie on pewnie tez sie bedzie czul niezrecznie tak jak ty i pewnie cie poinformuje zeby nie zrobic ci..niespodzianki
                      ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

                      Skomentuj

                      • Crazy Diamond
                        Świętoszek
                        • Feb 2005
                        • 24

                        #41
                        Skoro to temat o seksie oralnym to mam propnuję małą dygresję. Czy dla was seks oralny to przyjemność fizyczna czy raczej psychiczne doznanie związane z tym że w jakimś sensie partner jest wam podporządkowany ? Bo ja osobiście mimo praktykowania tego rodzaju seksu z dwoma partnerkami stawiam raczej na to drugie. Moze jestem inny? Keke ;D.

                        Skomentuj

                        • teta123
                          Świętoszek
                          • Feb 2005
                          • 33

                          #42
                          Hmmmm, ja jako kobieta myśle, że skupiła bym się jedynie na przyjemności odczuwanej tam na dole i pewnie, że facet w sumie jakoś się poświęca... Psychika? Hmmmm sama nie wiem... A co dotego spuszczania się to będzie jak będzie Damy radę!

                          Skomentuj

                          • Crazy Diamond
                            Świętoszek
                            • Feb 2005
                            • 24

                            #43
                            Rozwaliłaś mnie tym ostatnim zdaniem A faceci, co o tym myślicie ? O mojej dygresji nie o zdaniu Tety ?

                            Skomentuj

                            • teta123
                              Świętoszek
                              • Feb 2005
                              • 33

                              #44
                              o jeju no Piekne zdanie mi wyszło A wiecie co jeszcze? Jak wy możecie gadac normalnie o tym jak zrobicie facetowi loda? Nie tyle, że ja bym była skrępowana, ale on! Czy moglby mi ktos podac przyklad takiej delikatnej rozmowy?

                              Skomentuj

                              • Bender
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 3026

                                #45
                                @ Crazy Diamond
                                Nie wiem o jakie podporzadkowanie Ci chodzi... Dla mnie to jest partnerstwo... A w 69 tez masz podpozadkowanie? A oral jest dla mnie przyjemnoscia fizyczna jak i mentalna
                                @ teta123
                                Jakie poświecenie? Dla mnie "minetka" jest bardzo przyjemna czynnoscia - nie poswiecam sie bynajmniej W koncu sam wyszedlem z tym krokiem
                                A co do rozmowy... to chodzi ci o to, zeby spytac go o wskazówki? Jesli tak, to rozmowa po skonczonym lodziku moze wygldac tak:
                                K: Mam nadzieje ze sie podobalo :>
                                F: No baa, pytanie :]
                                K: To fajnie, lubie jak Ci jest dobrze... Opiszesz mi co czules?
                                F: [...]
                                K: Fajnie, a co ci sie najbardziej podobalo?
                                F:[...]
                                K: Dobrze wiedzieć :> A masz jakis pomysl....

                                Albo 2 mozliwosc (jesli podaje Ci sposob na uzyskanie wskazowek) to powiedz mu ze chcesz byc mu podlegla i ze bedziesz robila dokladnie tak jak on Ci wskarze
                                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                                Billy Crystal

                                Skomentuj

                                Working...