W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Motywatore
    Erotoman
    • Jun 2006
    • 639

    Co prawda nie strapon ale sybian z pomocą kobiety:

    Skomentuj

    • lukpoor
      Świętoszek
      • Apr 2017
      • 5

      Strapon jest dobry ale masaż prostaty wykonany palcami jest lepszy, bo lepiej potrafią trafić w strategiczny punkt. Próbowaliśmy kiedyś straponu z żoną, muszę przyznać, że świetne uczucie, pewien warunek, dildo musi być delikatnie ciepłe - my ogrzaliśmy je w wodzie a potem zawineliśmy w ręcznik, żeby temp. nie spadła.

      Skomentuj

      • Motywatore
        Erotoman
        • Jun 2006
        • 639

        Napisał lukpoor
        Strapon jest dobry ale masaż prostaty wykonany palcami jest lepszy, bo lepiej potrafią trafić w strategiczny punkt. Próbowaliśmy kiedyś straponu z żoną, muszę przyznać, że świetne uczucie, pewien warunek, dildo musi być delikatnie ciepłe - my ogrzaliśmy je w wodzie a potem zawineliśmy w ręcznik, żeby temp. nie spadła.
        Jakie wrażenia i jaki orgazm miałeś?

        Co ona czuła- psychicznie i fizycznie ?

        Skomentuj

        • ogrodnikszoguna
          Świętoszek
          • Apr 2017
          • 10

          Pewnie fizycznie ciekawe doznanie, ale psychicznie - trzeba być bardzo blisko z partnerką.

          Skomentuj

          • lukpoor
            Świętoszek
            • Apr 2017
            • 5

            Wrażenia niesamowite, zresztą nie są to nasze pierwsze zabawy w tych obszarach. Uczucie gdy powoli wkłada palce i zaczyna masować prostatę ciężko przyrównać do "normalnego" orgazmu, miałem wrażenie, jakbym miał się zesikać ale nic takiego nie następowało, zamiast tego wypływała przezroczysta wydzielina, nie sperma, choć podobna w smaku wg żony. Ona psychicznie była wniebowzięta, bo zawsze chciała odwrócić role, na co się zgodziłem. Fizycznie, orgazmu nie miała, bo i skąd ale pewnego razu próbowaliśmy takich zabaw jako gry wstępnej i powiem, że taka zabawa bardzo wzmacnia wzwód. Ogrodnikszoguna ma rację, pełne zaufanie to podstawa, do zabaw analnych przeszliśmy dopiero po kilku latach związku. Nie wyobrażam sobie dopuścić inną osobę w te rejony.

            Skomentuj

            • krzysiek1974
              Świętoszek
              • May 2017
              • 9

              też chyba chciałbym aby mi żona wsadzała strapona ale nie wiem jak jej to wszystko powiedzieć może jednak spróbować z jakimś gejem?

              Skomentuj

              • Motywatore
                Erotoman
                • Jun 2006
                • 639

                Napisał krzysiek1974
                też chyba chciałbym aby mi żona wsadzała strapona ale nie wiem jak jej to wszystko powiedzieć może jednak spróbować z jakimś gejem?
                Możesz zacząć od filmu gdzie są takie sceny. Klasyczny przykład to "Young people fucking" gdzie jest fajna scena.
                Możesz zaproponować aby dobrała się do twojej prostaty bo czytałeś że gwarantuje mega orgazm- jak? Palce, wibrator później zaproponować strapon że może poczuć jak to jest w męskiej roli.

                Do gajowego? To chyba nie jest najlepszy pomysł.

                Skomentuj

                • olimar
                  Świętoszek
                  • Sep 2015
                  • 23

                  Napisał swawolna_n
                  Ja bym chciała kiedyś mężczyznę strap-onem przelecieć.
                  Mamy to w planie w najblizszym czasie i prawde mowiac oboje nie mozemy sie doczekac

                  Skomentuj

                  • Cervantes
                    Ocieracz
                    • Oct 2016
                    • 103

                    My, od czasu do czasu, wyciągamy ze specjalnej szafki taki sprzęt i bawimy się aż do upadłego Więc jeżeli macie ochotę na ten rodzaj przyjemności to nie zwlekajcie bo będziecie później żałować, że tak późno się za to zabraliście

                    Skomentuj

                    • juandeeds
                      Świętoszek
                      • May 2017
                      • 7

                      Zupełnie dla mnie

                      Skomentuj

                      • Marcos
                        Świętoszek
                        • Mar 2006
                        • 16

                        Wystarczy mieć otwartą partnerkę której zalezy na różnorodnych doznaniach swoich jak i swojego faceta również. Strapon nie oznacza bycia gejem, doznania analne u faceta mogą być bardzo mocne i przyjemne - anatomia wiadomo, prostata. Problemem mogą być tylko bolesne skurcze jak ktoś ma ciasno. Tak czy siak tuż przed orgazmem zamiast strapona polecam włożyć palec. Orgazm potrafi być 100krotnie mocniejszy. Przy straponie dochodzi jeszcze to że to kobieta dominuje nad facetem - na pewno nie jest to podniecające dla kobiet uległych. Zawsze można zamienić na zwykłe dildo, zaczynając od mniejszych, butt plugów

                        Skomentuj

                        • konradwallenrod
                          Świętoszek
                          • Nov 2016
                          • 2

                          Próbowałem do tej pory z jedną partnerką. Było świetnie, choć za pierwszym razem to bałem się. Nawet jej się spodobało i kilka razy powtórka była.

                          Skomentuj

                          • Dopefiend
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Aug 2012
                            • 188

                            Napisał Marcos
                            . Przy straponie dochodzi jeszcze to że to kobieta dominuje nad facetem - na pewno nie jest to podniecające dla kobiet uległych....
                            Hehe, a znajdź taką co nie jest uległa
                            Uległość jest na tym świecie w pakiecie razem z waginą....

                            Skomentuj

                            • Cervantes
                              Ocieracz
                              • Oct 2016
                              • 103

                              Napisał Dopefiend
                              Hehe, a znajdź taką co nie jest uległa
                              Uległość jest na tym świecie w pakiecie razem z waginą....

                              Coż... wątek dotyczy czegoś zupelnie innego, ale szybka odpowiedź:
                              Znam takie dziewczyny. Więc znalazlem.
                              Pozdrawiam.

                              Skomentuj

                              • fiutomanka
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jul 2011
                                • 208

                                Napisał Dopefiend
                                Hehe, a znajdź taką co nie jest uległa
                                Uległość jest na tym świecie w pakiecie razem z waginą....
                                Jak ty się nie znasz na ludziach...

                                Skomentuj

                                Working...