Zerwane więzidełko warg sromowych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MałaViolet
    Świętoszek
    • Jan 2015
    • 6

    Zerwane więzidełko warg sromowych

    Hej
    Może któraś z obecnych tu pań miała/ ma podobny problem i będzie w stanie mi pomóc
    Otóż za każdym stosunkiem zrywam więzidełko warg sromowych ( miejsce między wejściem pochwy a odbytem). Sprawia to duży ból przez kolejny dzień i goi się dopiero po 3dniach zazwyczaj.
    Problemem jest intensywny seks, jednak z tego raczej z partnerem nie zrezygnujemy na nawilżenie podczas zabawy narzekać nie mogę.
    Pytanie jak i czym nawilżac to miejsce? Podejrzewam że przydało by się ten skrawek też rozciągnąć Ale no właśnie jak?
  • gata
    Ocieracz
    • Jan 2016
    • 166

    #2
    Sugeruję uelastycznić skórę. Zadbaj o nią - pielęgnuj np. jakimś olejkiem. Natłuszczaj. Nawilżanie widocznie nie wystarcza. Może warto zmienić dietę pod tym kątem: np kwasy tłuszczowe omega 3 i 6? Zdarzało mi się czasem po dłuższej sesji z partnerem, że następowało "zmęczenie materiału". Zawsze kilka następnych dni dodatkowo natłuszczałam w tym miejscu skórę. Szybciej dochodziła do siebie. Możesz spróbować np olejek arganowy, z pestek winogron... Odkąd musiałam zmienić dietę pod kątem zapotrzebowania na w/w mam z tym spokój. Mimo, że częstotliwość i intensywność seksu nie zmalała
    Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

    Woody Allen

    Skomentuj

    • MałaViolet
      Świętoszek
      • Jan 2015
      • 6

      #3
      Super! Dzięki za podpowiedź ostatnio poprawilam trochę dietę więc myślę że kwasów teraz spożywam więcej. Teraz tylko jeszcze trzeba chwycić za olejek

      Skomentuj

      • gata
        Ocieracz
        • Jan 2016
        • 166

        #4
        do diety możesz dodać olej lniany. Też świetnie na skórę wpływa.
        Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

        Woody Allen

        Skomentuj

        Working...