Życie bez loda...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pepee
    Świętoszek
    • Nov 2016
    • 10

    W moim przypadku jest różnie. Moja Pani rzadko zaspokaja mnie oralnie... niestety. W sumie nie wiem czego tak jest, często odmawia z różnych powodów.
    Chyba bedzie trzeba porozmawiać na ten temat. O dziwo często różne fantazje wychodzą z jej inicatywy (bardzo lubi bdsm i z poprzednim partnerem praktycznie tak się zabawiali) i w sumie odkrywanie przeze mnie różnych rzeczy jest dla mnie podniecające.

    Skomentuj

    • PSJ
      Ocieracz
      • Dec 2016
      • 198

      Jeżeli dziewczyna nie robi Ci loda to najwyższy czas zakończyć związek to po prostu nie ma sensu.

      Skomentuj

      • Eroticking
        Świętoszek
        • Feb 2017
        • 22

        Może niekoniecznie aż tak drastycznie, ale dobrze jeżeli w związku jest zrozumienie i wzajemne pieszczoty, seks oralny który przecież stanowi wspaniałą grę wstępną, prawda? Nie trzeba się do tego negatywnie nastawiać i być uprzedzonym, bo zwyczajnie nie jest t czymś złym.

        Skomentuj

        • Pepee
          Świętoszek
          • Nov 2016
          • 10

          W sumie moja wypowiedź staje się już coraz mniej aktualna. Moja Pani coraz częściej włącza pieszczoty oralne jako gra wstępna ;-). Jak pisałem w innym poście.... zrozumienie i akceptacja oraz umiejętność wzajemnej rozmowy o seksie.

          Skomentuj

          • abinthenet
            Świętoszek
            • Dec 2005
            • 14

            Kiedyś mi nieszczególnie zależało na lodziku ale z wiekiem (może trochę z lenistwa he, he) coraz chętniej podawałbym do buzi. Niestety jest opór materii

            Skomentuj

            • kochanica90
              Erotoman
              • Jan 2013
              • 605

              Życie bez loda? Ale za co?
              Ja tam lubie, moj facet często mi mówi nie zmieniaj się w tej materii.
              If your dick is longer than my heels, just say hello

              Skomentuj

              • Angeliika
                Banned
                • Nov 2016
                • 70

                No musi byc strasznie bez podawania do buzi. Kobiety tylko czasem nie zmuszajcie ich do wkladania w cipke, robcie im lody. I najlepiej zeby lezeli, bo jeszcze ich nogi rozbola. Mam nadziene, ze posluchacie rady i przestaniecie katowac ich waginalnym seksem, to nie dla nich.

                A jeszcze lepiej skolujcie przyjaciela, nikt lepiej nie obicagnie jak facet facetowi!

                Skomentuj

                • kochanica90
                  Erotoman
                  • Jan 2013
                  • 605

                  Hmm, katować? Mój sam się pcha. Oral jest fajny, ale nie ma nic przyjemniejszego od klasycznego seksu. To ze RAZ dziwnie trafiłaś, nie znaczy od razu, że musisz wierzyć w te herezje...
                  If your dick is longer than my heels, just say hello

                  Skomentuj

                  • malinowelove
                    Ocieracz
                    • Dec 2016
                    • 164

                    Napisał Angeliika
                    No musi byc strasznie bez podawania do buzi. Kobiety tylko czasem nie zmuszajcie ich do wkladania w cipke, robcie im lody. I najlepiej zeby lezeli, bo jeszcze ich nogi rozbola. Mam nadziene, ze posluchacie rady i przestaniecie katowac ich waginalnym seksem, to nie dla nich.
                    Pozwolę sobie sparafrazować
                    Bez podawania do buzi byłoby dla mnie strasznie. Jeśli jest zmeczony, nie zmuszam go do wkładania w cipkę i nie katuję waginalnym seksem. Najlepiej na leżąco ... Tego jeszcze brakuje, żeby po całym dniu pracy rozbolały go nogi
                    Last edited by malinowelove; 14-02-17, 09:05.

                    Skomentuj

                    • Don Kam

                      Angeliika wróciła
                      Zamknęli jej temat to teraz tu zaczyna szaleć

                      Skomentuj

                      • Angeliika
                        Banned
                        • Nov 2016
                        • 70

                        Moze nie szalec a stwierdzam jedynie fakt.
                        Kohanica90 - nie musialm dziwnie trafic, wystarczy poczytac te komemtarze.
                        Last edited by Angeliika; 15-02-17, 00:46.

                        Skomentuj

                        • lyrath
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 6

                          Awersja u kobiet do robienia lodzika bierze sie z roznych wzgledow, czasem kwestie higieny czasem to zwykle codzienne sprawy typu "Ty dla mnie taki jestes a ja mam jeszcze do buzi brac ". Bywaja tez sytuacje, ze facet sam nie kwapi sie do lizania cipki a na lodzika namawia w kolko.
                          Jak juz ktos wczesniej tu napisal trzeba umiec rozmawiac o swoich potrzebach w zwiazku.

                          Skomentuj

                          • zajawkowiczz
                            Świętoszek
                            • Aug 2017
                            • 40

                            Postaraj sie podejsc troche odwazniej do dziewczyny. Moze traktuje to zbyt powaznie ? Zrob z tego blachostke, ktora kazda para stosuje. Zycie bez lodzika to nie zycie !!

                            Skomentuj

                            • bartek24
                              Świntuszek
                              • Oct 2017
                              • 97

                              lodzik to coś cudownego, powodzenia oby się Twoja partnerka przełamała

                              Skomentuj

                              • kowalskidawid87
                                Świętoszek
                                • Oct 2017
                                • 24

                                Generalnie jest tak.Widze ze o tym marzysz i chcesz tego, wiec jesli ja kochasz to pracuj nad tym.Ale bez napierania, wyrzutow itd.Ja mialem podobnie ale obecnie nie musze juz o to prosic.Byc moze musiala sama do tego dorosnac.Ale rozumiem Cie, bedzie ciezko. Druga sprawa to jesli ona Ci tego nie da to bedziesz tego szukal w innej i zdrada moze byc kwestia czasu.

                                Skomentuj

                                Working...