Wyrzuty sumienia, poczucie wstydu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • samczyk_
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 14

    Wyrzuty sumienia, poczucie wstydu

    Kilka lat temu poznalem przez neta jednego faceta z ktorym spotykam sie od czasu do czasu - w calkowitej dysrkecji i anonimowo, ale po takim czasie juz sie troche poznalismy. Nasza relacja polega na tym, ze daje mi swojego penisa do ssania, bo od dawna chcialem tego sprobowac. Wiadomo ze na poczatku bylismy spieci, dopiero sie oswajalismy ale teraz juz dosyc swobodnie ze soba gadamy. Oczywiscie wszystko w tajemnicy miedzy nami, ale i tak mam coraz wieksze wyrzuty sumienia, ze tak daleko to zaszlo i ze tak bardzo lubie zaspokajac go ustami, o czym on wie. Za kazdym jednak razem przez kilka nastepnych dni odczuwam poczucie wstydu, ponizenie. Mam tez dziewczyne ktora o niczym nie wie co tez nie jest do konca fair. Zastanawiam sie nad calkowitym zerwaniem tego ukladu ale z drugiej strony obawiam sie utraty kontaktu. Czy komus z Was znarzylo sie z podobnych powodow zakonczyc tego typu znajomosc?
  • kimirsen
    Ocieracz
    • Apr 2010
    • 120

    #2
    Nie, bo jestem gejem, a nie krypciakiem.

    Skomentuj

    • pinek81
      Banned
      • Jun 2009
      • 144

      #3
      Zakładając, że Twoja dziewczyna nie zaakceptuje tego, że jesteś biseksualny... to Ci współczuję. Jeżeli Twoja dziewczyna jest otwartą osobą to porozmawiaj z nią na temat może urozmaiceń w związku jakiś dodatków do Waszych zabaw... Wiem, że to nie to samo bo raczej przy spotkaniach z Twoim kumplem chodzi o smak i zapach penisa między innymi ale coś zrobić wypada. Niby powinieneś powiedzieć prawdę kobiecie bo to etyczne bla bla bla... i takie tam bezsensowne *******enie.. ale wszyscy wiemy jak to wygląda :/. Brakuje Ci czegoś w związku i albo się nad nim zastanów czy jest sens go ciągnąć albo zaprzestań działań z którąś ze stron.. powodzenia, trzymam kciuki za Twoją decyzję

      Skomentuj

      Working...