Czy ktoś wam nagle przerwał seksualne wygibasy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • swobodny
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 14

    #16
    Rodzice dziewczyny wyjechali do Hiszpanii, a jej brat wybrał się 5 dni wcześniej ze znajomymi do Holandii ( ) i w zasadzie nie wiedziała kiedy wróci. Postanowiliśmy się zabawić w sypialni jej rodziców, gdy nagle wrócił jej brat i z wejścia krzyknął "Natalia, wróciłem!". Wszedł do owej sypialni i krzyczał w kierunku pokoju siostry "jest u Ciebie Igor? świetną tequilę przywiozłem!". Zapalił światło a tu niespodzianka. :p Na szczęście kulturalnie powiedział sorry i się wycofał.

    A tequila była naprawdę dobra.

    Skomentuj

    • AlinaK
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2007
      • 229

      #17
      @rene1950 ... zazdroszcze Ci fantazji Urechotałam się jak rzadko.

      Co do pytania, to nikt mi specjalnie nie przerywał, ale raz zostałam z chłopakiem wylegitymowana przez policjantów jak się seksiliśmy w samochodzie na poboczu NIEUŻYWANEJ i PUSTEJ drogi.

      Skomentuj

      • zyxwu
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 17

        #18
        Mieszkam w mieszkaniu studenckim razem ze swoją dziewczyną, a sąsiedni pokój zajmują dwie koleżanki. Za którymś razem jak się kochaliśmy to jedna z tych koleżanek miała do mnie jakąś prośbę i zaczęła pukać do drzwi. A my w tym momencie obydwoje byliśmy przed orgazmem. Rzuciłem koleżance, żeby chwilę poczekała i że zaraz przyjdę i spokojnie dokończyliśmy. Ubrałem się i wyszedłem zapytać o co chodzi. Miałem straszne wypieki na twarzy, koleżanka to zauważyła i powiedziała - Piotrek, ale Ty się opaliłeś. Śmialiśmy się z moją dziewczyną z tego tekstu przez cały następny tydzień.

        Skomentuj

        • gregory
          Ocieracz
          • Aug 2006
          • 100

          #19
          policja.
          byliśmy w samochodzie na bocznej drodze a tu za szybą radiowóz.na szczęście byli tak kulturalni że jak zobaczyli co i jak to sobie pojechali.ale moja panna dostała takiego ataku paniki że przez dobrą godzinie nie mogłem jej uspokoić,choć przecież nic sie nie stało...
          kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna!

          Skomentuj

          • marcinek11
            Świętoszek
            • Feb 2010
            • 23

            #20
            gliny i podglądacz

            raz panowie policjanci postanowili nas spisać. całe szczęście że zdążyliśmy już skończyć.
            Innym razem zaczeliśmy się kochać w aucie. Po jakimś czasie katem oka za szybą zobaczyłem jakiś ruch. Patrze drugi raz.... a tam jakiś kolo się nam przygląda. ,Koleś spieprzał że az się za nim kurzyło

            Skomentuj

            Working...