Zaszaleć na całego

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szalonygosciu
    Świętoszek
    • Mar 2017
    • 1

    Zaszaleć na całego

    Witajcie. Piszę ten post, ponieważ googluję kilka godzin z marnym skutkiem. Znalazłem jedynie "Swingers Club", choć i tak nie wiele mi to mówi, bo jestem zielony w tych tematach. Marzy mi się najbardziej dziki, brudny i szalony sex, który łamie wszelkie granice przyzwoitości (drunk, pissing, vomit, scat, diaper, adult baby, public). Pytanie: Miejsce realizacji w Polsce? Jakieś imprezy? A może odludne miejsca na zewnątrz raz, noc dwa, żeby zminimalizować konsekwencje kompromitacji, ośmieszenia, zniesławienia. Ale... kwestia zakwaterowania/hotel/domek na pewien czas? Jakiś taras, podwórko, czy jezioro/basen na własność? Już zgłupiałem. Obawiam się konsekwencji odnośnie tego całego "bałaganu" nawet po posprzątaniu. Jakieś pomysły/sugestie? Da radę iść na całość czy nie realne? Wiem, że to debilizm, ale proszę o poważne wypowiedzi.
  • RobM
    Świntuszek
    • Apr 2006
    • 52

    #2
    Zobacz na zbiornik.com Tam się reklamuje babka pod nikiem BDSMSunia. Bierze za takie rzeczy kasę, ale sądząc po jej filmikach niezła jest. Cóż, wyszukane rzeczy kosztują...

    Skomentuj

    • Michal_symp
      Banned
      • Aug 2013
      • 283

      #3
      Napisał RobM
      Zobacz na zbiornik.com Tam się reklamuje babka pod nikiem BDSMSunia. Bierze za takie rzeczy kasę, ale sądząc po jej filmikach niezła jest. Cóż, wyszukane rzeczy kosztują...
      No nie wiem, zobacz z kim ona się stuka:
      Zbiornik mini. Minimalistyczna wersja największego portalu erotycznego w Polsce!

      Bleeee....


      A odpowiadając na pytanie autora - ciężko będzie.
      Jak pisze RobM, to są drogie zabawy.
      Nie wiem skąd jesteś, ale załóż sobie konto na garsoniera.com i szukaj. Może nie grupowo, ale 1 na 1 to znajdziesz coś, co Ci da chociaż spróbować takich zabaw.

      Skomentuj

      • MsMisska
        Perwers
        • Jan 2012
        • 1409

        #4
        Co jest w tym podniecajace?

        Skomentuj

        • przyjaciel40
          Perwers
          • Jul 2010
          • 1116

          #5
          dla Ciebie nie jest podniecające , dla innych tak , każdy ma prawo mieć inne zainteresowania inne poglądy
          Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            #6
            Napisał szalonygosciu
            Witajcie. Piszę ten post, ponieważ googluję kilka godzin z marnym skutkiem. .... Wiem, że to debilizm, ale proszę o poważne wypowiedzi.
            Proszę:
            poważnie nikt z debilem nie będzie rozmawiał /może poza przyjacielem/.
            Może "dogoglował" się chociaż do matury
            ****
            Poza tym, luknijcie czasem na datę - gościu wymiękł
            Last edited by wiarus; 30-04-17, 21:05.
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            • DSD
              Perwers
              • Jan 2010
              • 1275

              #7
              Napisał wiarus
              Poza tym, luknijcie czasem na datę - gościu wymiękł
              Albo już znalazł czego szukał...

              A przy okazji - szukać odludnego miejsca jeśli jednym z marzeń jest public? Być 'zielonym w tych tematach' i od razu marzyć aby ktoś publicznie nas zawiązał w pieluchę i nakarmił kałem? Nie od raz Kraków zbudowano...
              'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

              Skomentuj

              • przyjaciel40
                Perwers
                • Jul 2010
                • 1116

                #8
                Napisał wiarus
                Proszę:
                poważnie nikt z debilem nie będzie rozmawiał /może poza przyjacielem/.
                POZDRAWIAM kiedy forum padnie z powodu waszych złośliwości.
                Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                Skomentuj

                Working...