Nie mogę osiągnąć orgazmu podczas stosunku!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malinkaa7
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2006
    • 242

    #91
    Widzę,że mój temat z przed roku został na nowo załważony Ja już wiem w czym tkwi problem tego,że rzadko mogę osiągnać orgazm..przyczyną jest moje nastawienie, skupienie, odpowiednia sytuacja. Gdy o czymś rozmyślam, mam problemy czy stresuję sie czymś lub wiem ze w domu są rodzice to nigdy nie udaje mi się osiągnąć orgazmu bo nie potrafie się 'wyłaczyć' i odpowiednio skupić bo wszytsko mi przeszkadza. Teraz gdy jest lato mam wakacje,brak zmartwień,s i często wolna chata to częściej doznaje tej przyjemności orgazmu. Dopee napisałes naprawdę ciekawy post. To 30% zależne ode mnie było własnie problemem. Gdyż gra wstępna zawsze jest u nas długa, mojemu chłopakowi bardzo zależy bym dostała orgazm i niemyśli wyłącznie o sobie,lecz w dużej mierze o moich potrzebach i bardzo częso rozmawiamy o seksie. Więc to akurat nie stanowi problem. Jedynie ja.. pierw musiałam się przyzwyczaić do tego uczucia i poznać dokładnie swoje ciało a teraz muszę mieć idelane warunki by osiągnąć orgazm. Widze jednak,ze nie jestem sama bo wiele dziewczyn nawet z tego fora mają to samo zmartwienie. Ps. Dziś się udało znów po bardzo długim czasie
    Last edited by malinkaa7; 08-08-07, 22:21.

    Skomentuj

    • K_ira
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 28

      #92
      a moze odczuwasz ale nie do konca wiesz ze to jest to... przyzwyczailismy sie do opini ze orgaz musi wiazac sie z uczuciem kompletnego odlotu... ja mam bardzo czesto orgazm łechtaczkowy kiedy moj kochany piesci mnie tam.... jest on bardzo silny i nie trudno go rozpoznac ... ale z pochwowym to bywa inaczej... w sumie to rozpoznac go jest ciezko bo jest mi bajecznie przyjemnie ale ciagle mam uczucie ze to nie jest wszystko na co nas stac... ale pocieszam sie tym ze kazda kobieta ma orgazm....

      Skomentuj

      • malinkaa7
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 242

        #93
        K ira ale ileś tam razy udało mi się osiągnąć orgazm pochwowy podczas kochania się więc wiem jaki on jest. Jak mi się nie udawało to też odczuwałam, że to jeszcze nie wszystko tak jak u Ciebie mimo, iż było cudownie i bardzo przyjemnie. Sama wkońcu poczujesz, że to jest dopiero to kiedy będziesz mieć wreszcie ten pełny orgazm podczas sexu

        Skomentuj

        • laleczka12
          Świntuszek
          • Jul 2007
          • 71

          #94
          Napisał rojze
          Niektóre kobiety po prostu tak mają. I wcale nie jest ich mało.

          prawda. Tez tak mam ale nie rozpaczam. seks sam w sobie jest przyjemny i tym sie zadowalam

          Skomentuj

          • YoungStallion
            Perwers
            • Jul 2005
            • 1184

            #95
            Tylko ze dla facetow jest to troche dolujące. Ja moglbym za********ć 100 na godzine caly mokry od potu to wtedy moja mala cos poczuje. Potem powie ze bylo fajnie. Cale szczescie ze nie udaje orgazmu- bo nie ma to jak fałszywe poczucie zaspokojenia kobiety.
            Last edited by YoungStallion; 21-08-07, 08:19.
            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
            Stanisław Lem

            Skomentuj

            • malinkaa7
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2006
              • 242

              #96
              YoungStallion mój facet właśnie też ubolewa nad tym że nie mam orgazmu a bardzo mu na tym zależy byśmy oboje byli spełnienie. Choć sex jest wspaniałym dla mnie doznaniem i czepię z niego wielką przyjemność to jednak orgazm podczas sexu jest u mnie rzadkością..Mówię mu, że to wcale nie jest najważniejsze..pozatym rączką i języczkiem zawsze udaje mu się mnie doprowadzić więc nie narzekam

              Skomentuj

              • pinacolada86
                Świętoszek
                • Aug 2007
                • 14

                #97
                nie wiem z czego to wynikało, ale z moim ex nigdy nie miałam orgazmu... niby wszystko było ok - zawsze komfortowe warunki (pusta chata, dużo czasu itp.) a jednak... chyba do końca nie umiałam się wyluzować... a może to on był kiepski?? nie mam doświadczeń z innymi facetami, więc nie wiem...

                Skomentuj

                • malinkaa7
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2006
                  • 242

                  #98
                  To nie chodzi o to,ze facet jest kiepski(choć czasem tak się może zdarzyć) Mój chłopak jest wspaniały w tych sprawach, jesteśmy bardzo namiętni i temperamentni jednak żeby posiągnęła orgazm to muszę być naprawde wyluzowana, najlepiej żeby nikogo nie było w domu i muszę być bardzo skupiona a to naprawdę nie łatwa sprawa Pinacolada myślę że w twoim przypadku też tak mogło być..brak koncentracji i luzu.

                  Skomentuj

                  • nomosss
                    Świętoszek
                    • Aug 2007
                    • 15

                    #99
                    moja kolezanka z ktora sypiałem nie mogła miec orgazmu zaden wczesniejszy chopok nie mogł jej doprowadzic, noi mi sie to udało tylko 3 razy, ale kobieta była zachwycona orgazmem myslalem ze nie zejdzie ze mnie
                    Tle razy ile kobieta patrzy na faceta yle razy ....

                    Skomentuj

                    • zoya
                      Świętoszek
                      • Aug 2007
                      • 18

                      Napisał malinkaa7
                      Po pierwsze niezgadzam się,źe orgazm pochwowy jest silniejszy od łechtaczkowego..przynajmniej w moim przydpadku jest zupełnie opdwrotnie.
                      dokładnie, u mnie też

                      a poza tym orgazm to orgazm, nie ważne w jaki sposób dochodzę do niego- jest bosko


                      a co do porodu, to fakt... po porodzie łatwiej osiągnąć orgazm pochwowy i sex jest jeszcze bardziej przyjemniejszy

                      Skomentuj

                      • Ms.Madzia
                        Erotoman
                        • Jan 2006
                        • 459

                        A ja mam takie pytanie :

                        Czy kobiecie, która jest "pulchna", albo inaczej ma nadwagę jest trudniej osiągnąć orgazm, niż kobiecie szczupłej z prawidłową wagą?
                        Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

                        Skomentuj

                        • trust_noone
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 13

                          W dużej mierze to zależy od tego jak ona sama do tego podchodzi. Jeżeli swój wygląd traktuje sama jako duży kompleks i podczas seksu z mężczyzną będzie wstydziła się tego jak wygląda to o orgazm będzie na pewno dużo ciężej.

                          Skomentuj

                          • Xiu
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 278

                            przestań do tego dążyć za wszelką cenę, i skup się na przyjemnosci, emocjach.. przeżywaj je, bez oceniania.

                            Skomentuj

                            • LadyChaos
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 20

                              Ja orgazmu pochwowego też nie miałam ale sie nie poddajemy myśle że na wszystko przyjdzie czas trzymam kciuki i za ciebie i za siebie
                              Chcę tylko Ciebie..

                              Skomentuj

                              • Centurion
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 132

                                Wspolzyjemy z moja dziewczyna juz jakis czas,jednak nie dostaje ona orgazmu podczas stosunku,jest jejbardzo przyjemnie i wogole,po jest az rozanielona.mowi ze az jej sie w glowie kreci z przyjemnosci,jednak orgrazmu u niej nie widzialem.Bezproblemowo osiaga orgazm podczas pieszczot oralnych itd.Macie jakies sposoby,zeby miala ten orgazm,moze z nia porozmawaic o cwiczeniach miesnia kegla,zawsze staram sie zbudowac odpowiednia atmosfere i stopniowac podniecenie,rzadko kochamy sie na szybko i w stresowych warunkach jesli o to chodzi :p

                                Skomentuj

                                Working...