Old 15-04-13, 01:21   #26
koteczek85
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Bialystok
Postów: 5

Płeć: Mezczyzna
Send a message via ICQ to koteczek85
Sprobowac warto. Niesamowite uczucie miec go w ustach . Ja za pierwszym razem nie pozwolilem kolesiowi spuscic mi sie w usta. Mialem opory. Niepotrzebnie .
koteczek85 jest offline   Reply With Quote
Old 10-05-13, 02:53   #27
marcin82wawakam
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Wawa
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
Ja chyba z pięć lat nosiłem się z tym zamiarem i w końcu zaryzykowałem jak poprzednicy - warto było
marcin82wawakam jest offline   Reply With Quote
Old 15-05-13, 15:23   #28
dunio
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2012
Postów: 69

Płeć: Mezczyzna
......

Ostatnio edytowany przez dunio; 27-01-15 at 13:35.
dunio jest offline   Reply With Quote
Old 01-06-13, 17:06   #29
hardkor
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Lublin
Postów: 112

Płeć: Para
nie ma się czego bać, ja spróbowałem i powiem że całkiem fajna sprawa myśle żeby się dalej z tym posunąć ale to już inny wątek
hardkor jest offline   Reply With Quote
Old 03-06-13, 23:18   #30
Perihelion
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2007
Postów: 21

Płeć: Mezczyzna
Do autora tematu

No i jak, udało ci się ?
Perihelion jest offline   Reply With Quote
Old 06-06-13, 16:58   #31
(nie)przecietny
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: małopolska
Postów: 50

Płeć: Mezczyzna
Ja również od pewnego czasu mam na to ochotę. Tak jak większość z Was mam obawy, ale to jest coraz silniejsze i pewnie gdybym poznał kogoś konkretnego, dyskretnego to zrobiłbym to. Osobną kwestią jest obawa przed chorobami, co mogłoby się pojawić w sytuacji obciagania bez gumki z polykiem .
__________________
Aby być wielkim mistrzem, musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy. Jeżeli nie jesteś, udawaj że jesteś.
(nie)przecietny jest offline   Reply With Quote
Old 06-06-13, 19:04   #32
darkus1
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
To jest super sprawa obciąganie komuś.Ja osobiście moim kumplom obciągam regularnie bo to lubię robić .
darkus1 jest offline   Reply With Quote
Old 06-06-13, 19:14   #33
bbarte
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: bielsko
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
Ja bym sprobowal, nawet szukalem kiedys ale ciezko kogos niedoswiadczonego i zdecydowanego znalezc.
bbarte jest offline   Reply With Quote
Old 07-06-13, 13:39   #34
BrownEyes
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: zielone
Postów: 88

Płeć: Mezczyzna
Też swego czasu miałem takie rozterki. Jestem biseksualny, ale faceci pociągają mnie tylko fizycznie. Chętnie bym zrobił jakiemuś facetowi loda albo chociaż poocierał się fiutami. Ale póki co nie odważyłem się nigdy na żadne kroki w tym kierunku i na razie nie planuję. Chyba wolę się skupić na kobietach, wizja seksu z kobietą kręci mnie dużo bardziej, choć wizja obciągania facetowi też nie jest mi obojętna.
BrownEyes jest offline   Reply With Quote
Old 08-06-13, 16:23   #35
Trans Suczka
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Białystok
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
Czy warto? Warto napewno. Uwielbiam to. Kilka razy to robiłem i nie załuje. Szkoda ze tak trudno kogos odpowiedniego znalezc.
Trans Suczka jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-13, 20:39   #36
Dark_Trip
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: G. Śląsk
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Od pewnego czasu chodzi to za mną, chociaż jestem hetero. Nie mam w tym żadnego doświadczenia. Chciałbym spróbować, ale z jakimś sensownym kolesiem. Powoli, bez pośpiechu. Nieśmiało wziąć do buzi, rozkręcić się i zrobić to jak najlepiej. A potem w nagrodę otrzymać to samo...
Dark_Trip jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-13, 03:18   #37
xxxxx11111
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
Też bym z chęcią spróbował. Ale znaleźć odpowiednią osobę nie jest łatwo. Już ponad rok szukam i nie ma. A coraz bardziej mnie to podnieca odkąd znam smak swojej spermy.
xxxxx11111 jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-13, 12:01   #38
dereks
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Postów: 32

Płeć: Mezczyzna
gdybyś był naprawdę zdecydowany, to już byś dawno znalazł. zależy też, co rozumiesz pod pojęciem "odpowiednia osoba".

co do mnie, to też chciałbym spróbować, ale jako że mam zerowe doświadczenie w seksie, chciałbym to zrobić z kimś kogo bym wcześniej dobrze poznał i cos do niego czuł. dlatego, pomimo chęci, wstrzymuję się.
dereks jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-13, 03:01   #39
tronko_mallorca
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Palma de Mallorca
Postów: 51

Płeć: Mezczyzna
Właściwie to ja też nie rozumiem o czym Wy piszecie, że ciężko jest znaleźć chętnego. Skoro ja gdybym chciał potrzebuję na to może z pół godziny, włącznie z hetero homo-ciekawskimi
__________________
"Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"
tronko_mallorca jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-13, 12:55   #40
BrownEyes
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: zielone
Postów: 88

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał tronko_mallorca Zobacz post
Właściwie to ja też nie rozumiem o czym Wy piszecie, że ciężko jest znaleźć chętnego. Skoro ja gdybym chciał potrzebuję na to może z pół godziny, włącznie z hetero homo-ciekawskimi
Znaleźć byle kogo na już to żaden problem. Ale nie każdy ma ochotę brać do ust penisa zupełnie obcego człowieka którego widział przez 5 minut. Tu trzeba kogoś zaufanego, żeby potem nie było lipy.
Miałem kiedyś kumpla na którego trochę leciałem i miałem podejrzenia, że jest bi. A może nawet homo. Ale tak się czaiłem, czaiłem, potem poznałem swoją dziewczynę i te zamiary odeszły w zapomnienie. A potem on wyjechał i nie mamy już kontaktu. Cholernie żałuję, że nie spróbowałem wyjść z jakąś inicjatywą, propozycją choćby orala... Choć jakiegoś rżnięcia też bym mu na pewno nie odmówił. Lubiłem go i ciało miał świetne. I nawet jego kutasa kiedyś widziałem pod prysznicem na basenie, cholernie smakowicie wyglądał. Ale niestety, za późno. A na kogoś obcego z sieci raczej się nie zdecyduję. Za duże ryzyko moim zdaniem.
BrownEyes jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-13, 21:32   #41
lmc86
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: wro
Postów: 96

Płeć: Mezczyzna
to ja polecam
lmc86 jest offline   Reply With Quote
Old 11-07-13, 06:38   #42
mag_mat
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Warszawa
Postów: 18

Płeć: Mezczyzna
No i po pierwszym razie Stres byl ale jakos poszlo, kwestia przelamania. Koles dosyc spoko, tylko kutaska mial dosyc malego, ale przynajmniej dobrze wygolony. Spotkanko plenerowe, dyskretnie po ciemku ale bylo troche nieporadnie Nie udalo mi sie go doprowadzic do finalu chociaz sie staralem, po prostu dosyc szybko zaschlo mi w ustach i zaczela bolec szczeka. To wbrew pozoru nie jest takie proste jak sie wydaje, ale jeszcze mamy kontakt i pewnie znowu sie spotkamy. Jakies rady techniczne dla nowicjusza?
mag_mat jest offline   Reply With Quote
Old 12-07-13, 00:20   #43
linek
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2006
Miasto: Lublin
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
trochę się tu wyciszyło jeśli chodzi o mniejszości..
pomyślałem, że się podzielę.. od dwóch, a nawet trzech lat chodzi za mną by spróbować męskiego sexu.. choćby tylko oralu ale zawsze jakoś tak na tym się kończyło..
wiele wsskazuje na to, że w przyszłym tygodniu się to w końcu zmieni.. ciekawość mnie rozsadza..
linek jest offline   Reply With Quote
Old 12-07-13, 11:12   #44
Raine
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Wielkopolska
Postów: 5 246

Płeć: Mezczyzna
Obaj koledzy dostali ode mnie w prezencie po 5 punktów w zawiasach (promocja, mam dobry nastrój akurat) za łamanie punktu A16 Regulaminu - chcecie spróbować jeszcze raz?
__________________

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




Regulamin Forum.
Raine jest offline   Reply With Quote
Old 13-07-13, 02:00   #45
Raine
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Wielkopolska
Postów: 5 246

Płeć: Mezczyzna
Grunt to przyjąć warna z humorem - tak trzymać!

Czasami mam wrażenie, że przez cholernego tuska za wielu z nas chodzi trzeźwych - po spożyciu pewnie byśmy się znacznie lepiej dogadywali. Może stara, sprawdzona metoda: kilo jabłek, cukier i woda?

PS. Trolluję na Onecie. Przyznaję się bez bicia, że pomaga mi to utrzymać psychikę w pionie.
__________________

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




Regulamin Forum.
Raine jest offline   Reply With Quote
Old 13-07-13, 12:15   #46
funky
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Postów: 29

Płeć: Mezczyzna
Dooobra Linek, jaki tam niezauważony, dawaj znać jak już będziesz po...
funky jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-13, 18:48   #47
hardkor
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Lublin
Postów: 112

Płeć: Para
Najlepiej spróbować wtedy zobaczysz czy to jest to co lubisz czy jednak to nie dla ciebie, ja za pierwszym razem umówiłem się z kolesiem który był tak samo ciekawy jak ja i po pierwszym razie odrzuciło nas od siebie ale z po jakimś czasie umówiliśmy się znowu i kręci nas to niesamowicie nawet myślimy nad czymś więcej wiec nie zastanawiaj się tylko staruj, to tylko zaspokajanie swoich potrzeb
hardkor jest offline   Reply With Quote
Old 30-07-13, 00:53   #48
dunio
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2012
Postów: 69

Płeć: Mezczyzna
.......

Ostatnio edytowany przez dunio; 27-01-15 at 13:37.
dunio jest offline   Reply With Quote
Old 31-07-13, 02:29   #49
Burbon2009
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kalisz
Postów: 571

Płeć: Mezczyzna
Lepiej spróbować niż później żałować że się nie spróbowało bo to najgorsze.
Burbon2009 jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-13, 18:48   #50
Tsaheylou
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: Warszawa
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
Próbowałem i lubie. Choc chialbym byc przytrzymany jak mężczyzna dochodzi mi w ustach, aby mi rozkazal albo rozkazali ich spijac.
Tsaheylou jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mniejszości seksualne

Tags
homoseksualizm, ludzkie_dramaty, obciąganie_męskie, prawdziwe_historie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.
   Archiwum