Masturbacja męska, a wrażenia dziewczyn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lisek_Chytrusek89
    Świętoszek
    • Nov 2011
    • 32

    Moja dziewczyna często mnie kusi bym to przy niej zaczął robić i wtedy zaczyna się cała zabawa kiedy się przyłącza. Najbardziej podobało mi się kiedy niespodziewanie zaczęła robić sobie dobrze i zabraniala mi robić cokolwiek, nawet nie moglem zacząć się masturbowac, miałem tylko siedzieć i patrzeć

    Skomentuj

    • Madara
      Świętoszek
      • Sep 2013
      • 7

      Mojej kobiety ani trochę to nie jara, dlatego też przestałem to robić przed nią.

      Skomentuj

      • Monika1980
        Świntuszek
        • Jun 2014
        • 57

        Ja tam bardzo lubię patrzeć. Z reguły kończy się to tym że pomagam.

        Skomentuj

        • NaCzteryLapy
          Świętoszek
          • Jun 2018
          • 11

          Zaskakuje mnie to, jak wielu dziewczynom tutaj się to podoba. Zawsze myślałem, że jest to dla was krepujaca sytuacja i czułem się niezrecznie "po". Dopiero gdy poznałem moją obecną, bardziej dojrzałą partnerkę, przekonałem się, że jest zupełnie inaczej czasami robię to stojąc przed nią i patrząc jej w oczy, a czasami zamykam je i może patrzeć jak to robię gdy jestem sam. A finał w ustach

          Skomentuj

          • cmanson
            Ocieracz
            • Jul 2011
            • 185

            No... odsetek kobiet, którym się to podoba, jest tutaj albo wiekszy, albo tez forumowiczki są bardziej szczere.
            Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

            Skomentuj

            • borntofuck
              Świętoszek
              • Aug 2018
              • 8

              mi się w pracy czasem zdarza.
              jest w tym cos podniecajacego

              Skomentuj

              • Lina
                Ocieracz
                • Aug 2019
                • 146

                Może nie były to jakieś częste sytuacje, ale miło wspominam oglądanie swoich partnerów bawiących się w pojedynkę. Szczególnie jak zaczynali powoli od masowania, a kończyli na dość szybkich i energicznych ruchach. Jeszcze jakby tak któryś skończył na sobie

                Skomentuj

                • bjslover
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Sep 2015
                  • 202

                  Udalo sie ze spotykalem kobiety ktore to lubily i je to podniecalo. Szczegolnie jak dochodzilem i tryskalem na siebie. Nie mam problemow ze swoja sperma, lubie sie nia bawic wiec jeszcze bardziej je to krecilo

                  Skomentuj

                  • d3licq
                    Banned
                    • Mar 2020
                    • 1

                    Zdecydowanie podoba się, i podnieca

                    Skomentuj

                    • anyway90
                      Erotoman
                      • Mar 2019
                      • 524

                      Uwielbiam patrzeć, dlatego uskuteczniam to regularnie Jest to nieziemsko podniecający widok!

                      Skomentuj

                      • cmanson
                        Ocieracz
                        • Jul 2011
                        • 185

                        Napisał Lina
                        Może nie były to jakieś częste sytuacje, ale miło wspominam oglądanie swoich partnerów bawiących się w pojedynkę. Szczególnie jak zaczynali powoli od masowania, a kończyli na dość szybkich i energicznych ruchach. Jeszcze jakby tak któryś skończył na sobie
                        A co, nie chcieli?

                        Napisał anyway90
                        Uwielbiam patrzeć, dlatego uskuteczniam to regularnie Jest to nieziemsko podniecający widok!
                        Fakt.Roznice jednak widać między nimi tzn tymi,które to akceptują,a tymi,które to naprawdę kręci.To jest przepaść.
                        Last edited by sister_lu; 28-02-22, 16:58.
                        Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

                        Skomentuj

                        Working...