Pierwszy, oralny raz

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Feniksw
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2013
    • 210

    Nie boicie się zarażenia jakąś chorobą? Mam się spotkać na seks tradycyjny z dziewczyną, która jak twierdzi jest dziewicą, ale miała co najmniej dwóch partnerów oralnych. Jeśli się rozbierzemy to ona chętnie się zajmie moim penisem, ale ja mam obawy, a przez prezerwatywę to nie będzie raczej chciała.

    Skomentuj

    • Knchocolate
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2012
      • 210

      Spokojnie. Nie sądzę żebyś miał szansę coś złapać, chyba że Twoja dziewica obrabiała w glory hole w jakimś "exxxxplosion go go club grills 50% off if topless inc."

      Jeśli bardzo Cię to martwi, powiedz jej o tym delikatnie. Jednak typowe choroby przenoszone drogą oralną takie jak opryszczka czy hpv można złapać równie dobrze od całowania, i nie dają uciążliwych objawów.

      Co do mnie to pierwszy lodzik był wczesnie, jakieś 12 lat na obozie w Austrii, ja zakochana a chlopakowi chodziło o to, żeby ktoś do buzi. Bardzo słabo mi poszło, ale wtedy jeszcze nawet nie wiedziałam, że tak można. Jednak sie nie zraziłam i z następnymi, poważnymi partnerami bardzo chętnie się uczyłam.
      Co do oralu na mnie, ten czas jeszcze nie nadszedł, i nie zapowiada się na zmianę tej sytuacji.
      "I'm short, fat & proud of that!"
      Winnie the Pooh

      Skomentuj

      • Knchocolate
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2012
        • 210

        Bylam ładna, cycata, a na obozach do wieku się nie przyznawałam, bo cool było trzymac się ze starszymi.
        "I'm short, fat & proud of that!"
        Winnie the Pooh

        Skomentuj

        • goofi160
          Świntuszek
          • Nov 2009
          • 59

          Nikt nigdy nie pieścił Cię językiem? Nie chcesz, czy partner/zy nie chcą?

          Z moją D. chwilę zeszło żeby zgodziła się na minetkę. Mieliśmy po 19 lat. Pierwszy lodzik był sporo później ale uczy się dziewczyna. Od jakiegoś pół roku stwierdza, że nawet lubi mieć Go w ustach
          Last edited by goofi160; 15-06-18, 22:04.
          "Istota wolna nie użala się nad sobą. Zamarznięty ptak spadnie z gałęzi bez cienia żalu nad sobą."
          Autor:?

          Skomentuj

          • Don Kam

            Napisał Knchocolate
            Co do oralu na mnie, ten czas jeszcze nie nadszedł, i nie zapowiada się na zmianę tej sytuacji.
            Dlaczego to zawsze działało w jedną stronę?
            Ty robiłaś lodziki a minetki nie uświadczyłaś?
            Nie chciałaś? Sorki za pytanie ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić inną opcję.

            Skomentuj

            • Knchocolate
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2012
              • 210

              Ja mam troszkę nie tak w głowie na punkcie własnej wartości, nigdy nie czułam się komfortowo pasywnie biorąc. A 69 odpada bo jestem bardzo niska i mam szczęście do partnerów powyżej 190cm
              "I'm short, fat & proud of that!"
              Winnie the Pooh

              Skomentuj

              • Tyrion69
                Świętoszek
                • Jul 2017
                • 13

                pierwszy raz było od razu jak zaczęliśmy współżyć, pierwszy raz w domu delikatnie, pozniej ona sie rokrecila i zaczela robic do konca z polykiem, czasem sama stawiala mnie doslowinie pod sciana i wysysala wszystko do ostatniej kropli

                Skomentuj

                • bierzkaroline
                  Świętoszek
                  • Jan 2019
                  • 13

                  mój pierwszy był przy moim pierwszym seksie w sumie odważna wtedy byłam chciałam dużo spróbować, teraz już kompletnie ogarniam co i jak moge zabawiać się jak facet tego wymaga
                  zakaz linkowania w stopce!

                  Skomentuj

                  • Edyta81
                    Świętoszek
                    • Aug 2019
                    • 41

                    Moj pierwszy oral to byla parodia ��
                    Mialysmy po 15 i nie bylo wtedy internetu, zeby obejrzeccjakis "filmik instruktazowy" w sieci. Zjakiegos powodu wymyslilam, ze oblizywanie jej cipki z gory na dol i wkladanie jezyka do dziurki to bedzie to ��
                    Wielkiej przyjemnosci jej nie dalam, za to byla kupa smiechu.

                    Skomentuj

                    • Lina
                      Ocieracz
                      • Aug 2019
                      • 146

                      Chwilę przed moim pierwszym razem, czyli miałam 16 lat.

                      Skomentuj

                      • mientus
                        Erotoman
                        • Feb 2019
                        • 607

                        Ja na kanapie, siedzac, ona na kolanach przede mna. Oczywiscie wczesniej byly inne pieszczoty, pocalunki, to chyba jasne. Pierwsza mineta takze z nia. Ona w lozku na plecach, ja miedzy jej nogami. Chwile wczesniej zwijala sie na lozku po palcowce.

                        Skomentuj

                        • TomaszCracow
                          Ocieracz
                          • Sep 2019
                          • 138

                          Pierwszy oralny raz zacznę od lodzika mi, to podczas pikniku z pierwszą dziewczyną, jako nastolatki - kocyk, polana w lasku, pocałunki, podniecenie, mój penis nabrzmiał i sama najpierw sięgnęła ręką, potem zaczęła lizać i ssać, aż wybuchłem na jej usta i swój brzuch.
                          Pierwsza minetka jaką zrobiłem, była koleżance z podstawówki w 8 klasie, koniec szkoły, imprezka, ognisko, trochę alkoholu, pocałunki, najpierw palcemi ją pieściłem, potem kazała mi polizać, to było cudowne. Miała nieco rubensowskie kształty, ale jej cipka byłą cudnie owłosiona, mokra i wspaniała w smaku.
                          Pierwszy raz oralny z mężczyzną był także na łonie natury, umówilismy się na wpólne opalanie nago przez internet, miejsce na rzeką, ustronne, podczas leżakowania stanał mu penis twardo, był podniecony, mój tak na wpół i zapytał czy może dotknąć, i tak poszło już górki, wtedy tez pierwszy raz robiłem lodzika, był stres, ale przyjemność też niesamowita.
                          Last edited by TomaszCracow; 01-06-20, 10:26.
                          Carpe diem

                          Skomentuj

                          • Marduk666
                            Ocieracz
                            • Mar 2015
                            • 191

                            Bardziej niż swojego loda wspominam cipkę dziewczyny, która piescilem ustami. Lata temu, uczyłem się reakcji na oralne pieszczoty, ale wiem że jej się podobało, pamiętam jak się prężyła, pamiętam jej twarz, zamknięte oczy... Lato nad strumykiem

                            Skomentuj

                            • bartoszcz
                              Świntuszek
                              • Jan 2014
                              • 98

                              Wtedy, co i pierwsza penetracja. Zarówno brałem przyjemność, jak i dawałem.

                              Skomentuj

                              • MarianoItaliano
                                Świętoszek
                                • Aug 2021
                                • 5

                                Myślę, że tego pierwszego razu się nigdy nie zapomni... Mimo, że zdarzyło mi się zabawiać oralnie z dziewczynami wcześniej, to pierwszy oralny sex w moją stronę przeżyłem w wieku 17 lat. Pamiętam to doskonałe, bo było to wielkie przeżycie dla nastolatka.
                                Na obozie wakacyjnym w górach, który miał formę objazdową poznałem dziewczynę, była śliczna, bardzo odważna jak na swój wiek, miała na imię Agnieszka i miała zaledwie 15,5 roku. Mimo, że ja w swoim rodzinnym mieście zostawiłem stałą dziewczynę. A ona chłopaka wybuchł między nami wakacyjny romans. Którejś nocy spaliśmy w szkole, w Nowym Targu. Oczywiście chłopcy i dziewczęta oddzielnie. W salach stały szerokie, piętrowe łóżka. Pamiętam, że spałem ns górze. Umówiliśmy się, że jak wszyscy usną, to po cichu do mnie przyjdzie i tak zrobiła.
                                W nocy, pod kołdrą, jak to nastolatkowie. i jak ma na nastolatków przystało powoli pokonywaliśmy kolejne granice jak bluzka, biustonosz, szorty, całując się przy tym non stop i dotykając. Ona miała ułatwione zadanie, bo spałem i śpię w samych bokserkach. Po jakimś czasie, gdy już wsunela rękę pod moją bieliznę i robiła mi dobrze ręką, zupełnie nagle zaskoczyła mnie prostym pytaniem "Chcesz żebym zrobiła Ci laskę?". W szoku wybełkotałem TAK i tak do tego doszło. To była i jej i moja pierwsza laska w życiu. Było cudownie, mega i fenomenalnie. Nie da się tego zapomnieć. Nasza przygoda każdego dnia rozpalała się bardziej, aż w końcu doszło do tego, że uprawialiśmy sex. Ja miałem wcześniej jakieś doświadczenia w tej kwestii, ona zaś była jeszcze dziewicą. Wspaniałe wspomnienia
                                Kobiety mówiąc wyrażają uczucia. Mężczyźni mówiąc przekazują informację. Tajemnicą zrozumienia płci pięknej jest wyciszyć mózg i otworzyć serce...[

                                Skomentuj

                                Working...