W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sny erotyczne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2720

    Napisał Azul
    Jak dawno temu pracowalam ma produkcji w wakacje, to śniłam o czekoladkach, które wkladam do opakowań. dobrze ze chociaż czekoladę lubię.
    Ale jak praca stresująca, to też mi się czasem śni.
    O takich snach mamy wątek mniej erotyczny

    Sny Beztabowiczów

    zapraszam
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Azul
      Perwers
      • Jan 2022
      • 850

      Luz, za takimi nie przepadam, to dygresja była. Się nie powtórzy.
      Dziękuję za zaproszenie

      Taki sen: noc, jestem w trakcie długiego, urozmaiconego loda, bo takie lubi. Coś jak edging trochę. A następna zajawka jest już po skoczeniu- on ma pretensje, że nie dałam mu spać, bo musi wstać wcześnie. Ale sam zaczynał...
      0statnio edytowany przez sister_lu; 01-03-22, 21:32.
      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2720

        Ostatnio zaczynam planować wyjazd do spa na weekend z przyjaciółką, sporo o tym myślę mimo iż to dopiero za kilka miesięcy i chyba się tym tak nakierowałam, że śnił mi się ten wyjazd - jak to ja jej robię masaż takim połyskującym olejkiem, masuję jej tyłek i robię rimming. Więcej nie pamiętam, ale na 100% było fajnie
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • Nolaan_2.0
          Erotoman
          • Aug 2014
          • 492

          Ja snów nie lubię, bo z reguły kończą nię na frze wstępnej i budzę się z kłodą i sfrustrowany W każdym razie ostatnie sny takie były.
          Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
          Marek Hłasko

          Skomentuj

          • Azul
            Perwers
            • Jan 2022
            • 850

            No właśnie, ja dziś miałam sen o seksie przed lustrem. Fajny numerek, nawet bardzo, na tyle, że obudziłam się mokra... i chcę jeszcze. Więc Cię Nolaan rozumiem
            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

            Skomentuj

            • Kinrepok
              Ocieracz
              • Jun 2013
              • 157

              Cholera, dlaczego ja nie miewam oststnio takich snów, pamiętam rano tylko te straszniejsze .
              I przyjdzie taki dzień!
              Ten ukochany dzień!
              Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
              Konwiktorska numer 6!

              Skomentuj

              • Azul
                Perwers
                • Jan 2022
                • 850

                Te straszniejsze zawsze łatwiej zapamiętać.
                Ja się dziś obudziłam cała spięta, wszystkie mięśnie, jak bym była w trakcie i do kpl mokra, a snu nie pamietam ... szkoda musiał być niezły.
                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                Skomentuj

                • ytrewq1
                  Świętoszek
                  • Oct 2011
                  • 31

                  Z tydzień temu zajrzałem do tego tematu i pomyślałem, że bardzo dawno takiego snu nie miałem. Proszę bardzo jak łatwo został wywołany!

                  Skomentuj

                  • Azul
                    Perwers
                    • Jan 2022
                    • 850

                    To dlaczego nie opowiesz?
                    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                    Skomentuj

                    • ytrewq1
                      Świętoszek
                      • Oct 2011
                      • 31

                      Niestety niewiele z niego pamiętam. Nie wiem jak to się stało, ale podczas jazdy z nieznajomą mi kobietą, zatrzymaliśmy się na jednym z parkingów przy drodze ekspresowej w środku dnia. Doprowadziła mnie ustami do finału w środku. Może to sen proroczy i czas rozglądać się za autostopowiczkami?

                      Skomentuj

                      • Azul
                        Perwers
                        • Jan 2022
                        • 850

                        Co kto lubi, ja bym w autostopowiczkach chyba nie próbowała...

                        Ale dzisiaj ciężką noc miałam... nie wiem ile z tego to był jakiś zdrowy sen, pozwalający się wyspać.


                        Najpierw śniłam, że mnie posuwa olbrzymi futrzak, miał fioletowe futro, jak w tych wszystkich animacjach (sic!), co ciekawe, sen też jak animacja, poza tym, że śniłam, nie było żadnych odczuć itp.


                        Później byłam związana na takim koźle jak się w szkole przeskakuje, był trochę za wysoki, więc wisiałam w zasadzie. A ktoś chodził naokoło i mnie okładał taką skórzaną packą, nie pamiętam teraz ,czy ona ma swoją nazwę. Jakoś nie całkiem było to fajne. Niektóre razy czułam przez sen i się przez to budziłam.


                        A na koniec śniło mi się, że leżę na jakimś dużym łóżku, wokół jest ciemno, tylko ja jestem oświetlona i dotykają mnie niezliczone ilości ramion. Bo do ramion właśnie były widoczne, reszta niknęła w ciemności. Różnych kolorów skóra, różna płeć... Niektóre dotykały moich ramion, para trzymała mnie lekko za kostki, jedno ramię przechodziło pod moją talią, jakby chcąc mnie bardziej wyprężyć, a reszta dotykała, wszędzie. Tylko że perfidnie pomijały sutki i cipkę!



                        Nie wiem jeszcze, czy ten ostatni sen mi się podobał. Chyba też nie całkiem. Co dziwne, wszystkie pamiętam.
                        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                        Skomentuj

                        • ytrewq1
                          Świętoszek
                          • Oct 2011
                          • 31

                          Napisał Azul
                          Co kto lubi, ja bym w autostopowiczkach chyba nie próbowała...
                          Nie nie, zdecydowanie nie. Myślałem, że to oczywisty żart.

                          W takim razie naprawdę... ciekawa kumulacja snów jak na jedną noc!

                          Skomentuj

                          • Azul
                            Perwers
                            • Jan 2022
                            • 850

                            Aż nadto
                            Jakoś do mnie nie dotarł, ale po takiej nocy mam do tego prawo
                            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                            Skomentuj

                            • ytrewq1
                              Świętoszek
                              • Oct 2011
                              • 31

                              Następnym razem dodam jakiś nawias z adnotacją.

                              Skomentuj

                              • Azul
                                Perwers
                                • Jan 2022
                                • 850

                                No, to mamy ustalone

                                Update. Całą noc miałam zapętloną. Śniłam, że mnie docisnął do ściany, całował, dyszał, podgryzał, dotykał wszędzie, a ja już nie mogłam i prosiłam o więcej. I tu następował początek tej krótkiej pętelki. Takie to bez sensu.
                                0statnio edytowany przez sister_lu; 01-03-22, 21:32.
                                Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                                Skomentuj

                                Working...