W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kompletna nowicjuszka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Khaleesipl
    Świętoszek
    • Apr 2023
    • 1

    Kompletna nowicjuszka

    Hey

    Zastanawiałam się nad kontem na takim forum od dłuższego czasu i w końcu jestem...

    Zakończyłam właśnie pięcioletni związek i potrzebuje resetu, oderwania od rzeczywistości, znowu poczuć się kobieco i choć trochę atrakcyjnie.


    Buziaki z zimnego Poznania,
    Marlena
  • ytrewq1
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 31

    #2
    Witaj Marleno! Odwzajemniam buziaki. Przy tej pogodzie a przede wszystkim wiatrach powinny dotrzeć znad morza całkiem szybko!

    Skomentuj

    • blr
      Świntuszek
      • May 2005
      • 52

      #3
      Napisał Khaleesipl
      Hey

      Zastanawiałam się nad kontem na takim forum od dłuższego czasu i w końcu jestem...

      Zakończyłam właśnie pięcioletni związek i potrzebuje resetu, oderwania od rzeczywistości, znowu poczuć się kobieco i choć trochę atrakcyjnie.


      Buziaki z zimnego Poznania,
      Marlena
      Takie forum to przede wszystkim otwarta rozmowa na różne tematy, nawet na takie na które w związku czasem nie było odwagi. Poszerzanie horyzontów itd. Dobrze, że jesteś.

      „Każdy kryzys rodzi nowych milionerów” chodzi o to, że po każdym upadku wspinamy się wyżej niż byliśmy więc bądź dobrej myśli, nie śpiesz się i będzie super. Powodzenia

      Skomentuj

      • Kinrepok
        Ocieracz
        • Jun 2013
        • 157

        #4
        Hej, tego typu przywitanie mogłoby znaleźć się w wątku powitalnym pewnie.
        Ale miło, że kolejny użytkownik zawitał na forum. Obyś dobrze się tu czuła. Mimo że forum jest ostatnio mniej żywe, życzę Ci byś znalazła interesujące Cię treści
        I przyjdzie taki dzień!
        Ten ukochany dzień!
        Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
        Konwiktorska numer 6!

        Skomentuj

        Working...