W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja z kimś na kamerkach?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • phobe123
    Świętoszek
    • Feb 2018
    • 2

    Masturbacja z kimś na kamerkach?

    Lubicie? Robiliście to kiedyś z kimś poznanym w internecie? Mi parę razy się zdarzyło, jestem ciekawa co o tym myślicie
  • obcasik
    Świętoszek
    • Dec 2018
    • 14

    #2
    Kilka razy mi się zdarzyło,mnie sie podobało.

    Skomentuj

    • ziger
      Ocieracz
      • Sep 2013
      • 164

      #3
      Hej mi się tez zdarzyło , i bardzo lobię jak by jakaś dziewczyna chciała to podam snapa

      Skomentuj

      • blr
        Świntuszek
        • May 2005
        • 52

        #4
        Ja na skype jak kumpela chciała oglądać to zawsze chętnie się pokazywałem

        Skomentuj

        • bartosz86
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 2

          #5
          Hej, ja lubie, uważam się ze jestem hetero a czasem wale też z innymi facetami.

          Skomentuj

          • onWponczochach
            Ocieracz
            • May 2022
            • 143

            #6
            Kilkanaście lat temu się wyprawiało takie rzeczy, łacznie z sextelefonemuwazam ze to dobre urozmaicenie życia seksualnego o ile te osoby mają na to ochote

            Skomentuj

            • TomaszCracow
              Ocieracz
              • Sep 2019
              • 144

              #7
              Bardzo lubię takie zabawy Czasami na omegle czy też na Showup. Czasami bardzo ciekawe osoby się spotyka i zabawa jest bardzo podniecająca.
              Carpe diem

              Skomentuj

              • e-rotyczny
                Świntuszek
                • Mar 2022
                • 54

                #8
                Uwielbiam tego typu zabawy. Zazwyczaj bez twarzy, ale zdarzały się dłuższe relacje, gdzie oboje szliśmy na całość, obserwując jednocześnie swoje twarze. Bardzo podniecające. Na same wspomnienia niektórych akcji jestem twardy.



                Uwielbiam patrzeć na kobiecą masturbację i to, jakie wrażenie potrafił wywoływać mój twardy kutas.

                Skomentuj

                Working...