W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niegrzeczna dziewczyna w skórze grzecznej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hoti
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 42

    Niegrzeczna dziewczyna w skórze grzecznej

    Hej, hej!
    Aż nie wierzę, że po wielu latach wracam tutaj w poszukiwaniu rozwiązań jeśli chodzi o seks. Ale na kogo można w takiej sytuacji liczyć jeśli nie na Was?
    Nie widziałam podobnego wątku dlatego zakładam nowy. Jeśli się gdzieś powtórzył to z góry przepraszam. O radę przede wszystkim proszę Panów ale oczywiście nie pogardzę i dobrymi radami od Pań.
    Czy znajdę tutaj amatora niegrzecznych dziewczynek, które wyglądem i zachowaniem przypominają grzeczne? Ostatnio między mną i moim partnerem trochę się ochłodziło i chciałabym na nowo rozpalić ogień między nami ale kompletnie nie mam pojęcia w jaki sposób spełnić jego marzenia erotyczne. Czy powinnam coś ubrać na kształt mundurka ze szkoły katolickiej i oblizywać znacząco lizaka? Kompletnie nie mam pomysłu! Jakie scenki sobie wyobrażacie myśląc o diablicy w skórze anioła? Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc!!!
    Czasami czyimś marzeniem
    jest spełnić marzenia kogoś innego
  • pawel1978
    Świętoszek
    • Mar 2013
    • 265

    #2
    Może dyskretne dowiedz się co kręci go?

    Skomentuj

    • km50
      Świntuszek
      • Oct 2023
      • 54

      #3
      Równie podniecająca jest sytuacja odwrotna, tzn. grzeczna dziewczyna wcielająca się w wampa czy nawet gwałcicielkę.

      Skomentuj

      Working...