Naturyzm & plaże nudystów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RAMZESIK
    Świętoszek
    • Jul 2005
    • 16

    #16
    hej , ludzie niezapominajcie ze jest lato...
    gdzie sa te PLAZE??????

    Skomentuj

    • Tilia
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 560

      #17
      Włóczykij: "a ja nie wiem jak facet może leżeć na takiej plaży, żeby mu nie bryknął "

      A na brzuchu leżeć nie umiesz?
      To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

      Kto ma cycki, ten rządzi!

      Skomentuj

      • skorpiaczek
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 10

        #18
        no ale ile mozna na brzuchu pozatym wtedy widac tylko piasek

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          No to na pleckach. A pitek niech sobie stoi.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • daroo
            Świętoszek
            • May 2005
            • 22

            #20
            a w pitka sobie wepchnij parasoleczke-wykałaczke

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #21
              Ech, poważnie mówię. Ludzie na plaży mają ciekawsze zajęcia, niż patrzenie na cudze narządy płciowe.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • rugio
                Świntuszek
                • Jun 2005
                • 71

                #22
                gadacie o tym powiedzmy problemie facetów z erekcją, a ja wam powiem że wcale go nie ma. Bo jak ma stać skoro na takiej plazy nudystów jest 10 facetów na 1 babke. To jak ma mi stanąć skoro widzę większość facetów z majdającymi sie fiutami i stare lub jak kto woli w kwiecie wieku babki?

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #23
                  No wiesz Rugio,
                  to zależy na której plaży :-)
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • rugio
                    Świntuszek
                    • Jun 2005
                    • 71

                    #24
                    przyznam się że moge mówić tylko o plażach w Polsce (widziałem pare na których byłem różnie raz tekstylnym raz naturystą). Podobno na zachodzie jest o niebo lepiej, a ludzie o niebo bardziej wyzwoleni i można spotkac wiele młodych kobiet nago.

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #25
                      W sumie to nagie kobiety, niezależnie od wieku guzik mnie obchodzą. Ale w Kryspinowie jest ich sporo.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • skorpiaczek
                        Świętoszek
                        • Jun 2005
                        • 10

                        #26
                        mysle ze jak ktos idzie pierwszy raz to ciezko jest sie przekonac

                        Skomentuj

                        • kochany
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Oct 2006
                          • 313

                          #27
                          plaża nudystów to raczej nic pięknego......czy wy myślicie że tam swoje nagie ciała eksponują ludzie wyglądający jak ratownicy ze słonecznego patrolu? naprawde są to podstarzale wieloryby itp
                          Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                          Skomentuj

                          • lab6
                            Świętoszek
                            • Nov 2006
                            • 22

                            #28
                            Ja wraz z moją partnerką jesteśmy naturystami od lat. Przebywanie nago na plaży jest dla nas czymś normalnym. W naszym kraju w przeciwieństwie do innych europejskich nie ma żadnej organizacji naturystycznej, mimo to naturyzm rozwija się w miarę dobrze.
                            Jest kilka stron internetowych, kilka nieformalnych grup naturystycznych w różnych miastach np. Bydgoszcz czy Warszawa. W Polsce jest dużo plaż naturystycznych (w okresie letnim) i basenów (w okresie zimowym).
                            Na kilku z nich byliśmy z partnerką. Najsłynniejsze plaże: Dębki, Rowy, Grzybowo, Piaski. W samej Warszawie i okolicach jest kilka plaż: Wał Miedzeszyński ( plaża głównie gejowska nie polecam parom hetero), Wał Zawadowski, Świder, Konstancin i Pomiechuwek. Na plażach przebywają głównie pary i rodziny. Atmosfera jest bardzo fajna. Na plażach N nie tolerujemy zboczeńców o pedofili podglądaczy itp. Naturyzm jest przede wszystkim formą wypoczynku i relaksu. Naturyzm nie nic wspólnego z erotyką i seksem. Na warszawskiej stronie naturystycznej można odnaleść dużo informacje o naturyzmie.

                            Skomentuj

                            • Gentleman
                              Świętoszek
                              • Nov 2006
                              • 22

                              #29
                              Wrzuciłbyś jakiś link do tej strony? Ciekawią mnie zwłaszcza baseny naturystyczne zimą

                              Faktem jest, że na plażach N dominują stare lwy morskie... np: w Grecji tłuści Niemcy są dość wkurzający, bo ma się wrażenie, że skupiają sie wyłącznie na podglądaniu.

                              Z polskich plaż fajna jest ta we Władziowie... na zachód, w stronę Rozewia (pi razy drzwi na wysokości samolotu stojące na klifie).
                              Prawdziwy gentleman - dziś już takich nie robią

                              Skomentuj

                              • YoungStallion
                                Perwers
                                • Jul 2005
                                • 1184

                                #30
                                Napisał lab6
                                Naturyzm nie nic wspólnego z erotyką i seksem. Na warszawskiej stronie naturystycznej można odnaleść dużo informacje o naturyzmie.
                                Oj to musi byc przykra sprawa. Jezeli nagie ciało nie jest podniecające to co jest- tylko i wylacznie sama czynność seksualna?
                                Straszne rzeczy

                                Tak czy inaczej- jezeli ktos zaczyna sie dopiero pojawiać na takiej plazy to nagosc jest u niego powiązana z erotyką i seksem bo tak powinno byc. Dopiero z czasem ludzki umysł adaptuje sie do bodźców i nagość staje sie powszechna i "normalna".
                                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                                Stanisław Lem

                                Skomentuj

                                Working...