W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czym jeździmy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • black_rider
    Ocieracz
    • Nov 2005
    • 129

    #46
    mam to samo zdanie o tej marce... jakaś taka badziewna mi się wydaje... niby niemiecka a jednak :/


    A jeśli chodzi o używane autka sportowe na polską kieszeń to wszelkie japońce : CRX, Celica, Prelude, eclipse itp
    mało palą szybko jeżdzą i są niezawodne

    Skomentuj

    • Nieśmiały
      Świętoszek
      • Jan 2006
      • 15

      #47
      Oczywiscie co miales na mysli mowiac: "mało palą szybko jeżdzą i są niezawodne" ? Nie ma takiego samochodu ktory spelnialby te wszystkie kryteria... A co do Opli to uwazajcie jak chcecie, ale moim zdaniem i tak sa lepsze od tych wszystkich starych bmw ktore mozna spodkac na naszych drogach...

      Skomentuj

      • Kubus
        Świętoszek
        • Oct 2005
        • 20

        #48
        A ja tam wole 2 kolka i takimi sie poruszam, w zimie chodze na piechotke natomiast w lecie o 14 roku zycia woze sie motorami, w tamtym sezonie motorcyklowym jezdzilem Cagiva Mito 125, w zimie sprzedalem niedlugo robie prawka i bede jezdzil juz kupiona Honda CBR600F3 po wakacjach zmienie na 900ccm badz F4

        Skomentuj

        • Redchemist
          Erotoman
          • Jul 2005
          • 396

          #49
          Napisał black_rider
          mam to samo zdanie o tej marce... jakaś taka badziewna mi się wydaje... niby niemiecka a jednak :/


          A jeśli chodzi o używane autka sportowe na polską kieszeń to wszelkie japońce : CRX, Celica, Prelude, eclipse itp
          mało palą szybko jeżdzą i są niezawodne
          Co więcej sam uważam,że ze względu na niemieckie korzenie bebechów, nie jeżdzę dobrym autem. Problem polega na tym,że Niemcy potrafią nieźle,wręcz wyśmienicie zaprojektować silnik, ale gorzej jest poskładanie go do kupy z cześci. Skutkuje to niższym momentem obrotowym i mocą niż to co czyta się w prospekcie. Precyzja wykonania od prawie zawsze pozostawiała wiele do życzenia. Jednak jeszcze 30 lat temu robili wyśmienite furki ale wraz z pojawieniem się w 1973 Passata I oraz rok później Golfa jakość spadła na łeb na szyję. I tak też nawet BMW i Merole pomijając inne kryteria, nie stanowią wyznaczników motoryzacyjnej jakości. W tych ostatnich pompa paliwowa potrafi na trasie paść po przebyciu 7 tys km od salonu(oficjalne raporty TUV i DEKR'y! No jedyny chlubny wyjątek stanowi tylko Porsche.
          I tak też japończyki obecnie składają najlepsze auta jednak pewnośc można mieć kupując samochód zmontowany tylko w Japonii bo Turcy i Anglicy(np Hondy, Toyoty)potrafią niestety skopsać montarz końcowy. Z samych aut japońskich i de facto wszystkich mi znanych na świecie marką najlepszą jest SUBARU i to wcale nie z racji sportowych osiągów Imprezy a własnie trwałości i bezawaryjności
          Varium et mutabile semper femina

          Skomentuj

          • myszaty
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2005
            • 224

            #50
            Jeżdzę Golfem III 1.9 TDI i w życiu nie zamieniłbym go na żadnego japońca... fuj...

            Skomentuj

            • Łukasz85
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2006
              • 374

              #51
              Suzuki 1300 Hayabusa :] - Nie , to nie teraz . ZA jakis czas.

              Teraz Opel Corsa 1.4

              No to mamy fan club opla NA zlot mozemy jehac

              Skomentuj

              • Enea
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1010

                #52
                A ja tam kocham moje tramwaje i aftobusy i nie mam zamiaru zamienic ich na nic innego.. heh wstyd sie przyznac ale nawet nie mam jeszcze prawka i w sumie nie zamierzam miec bo mam kierowce to na razie wystarczy

                Skomentuj

                • black_rider
                  Ocieracz
                  • Nov 2005
                  • 129

                  #53
                  Napisał Nieśmiały
                  Oczywiscie co miales na mysli mowiac: "mało palą szybko jeżdzą i są niezawodne" ? Nie ma takiego samochodu ktory spelnialby te wszystkie kryteria... A co do Opli to uwazajcie jak chcecie, ale moim zdaniem i tak sa lepsze od tych wszystkich starych bmw ktore mozna spodkac na naszych drogach...

                  honda crx - malo pali ( 6-7l ) , ma 7 sec do 100km/h , predk maX 230 KM/H silnik 1,6 125 lub 160KM i mimo że wiekszosc ma 15 lat to nie slyszaLEM ZEBY KOMUS STANął W TRASIE , wlewasz olej i jezdzisz

                  Wg oficjalnych danych najmniej waryjnym autem jest porsche 911 ... pozniej inne modele tej firmy i japońce ...

                  japonczycy robia dobre silniki wysokooobrotowe ...w motocyklach są bezkonkurencyjni..włoskie gówna się rozpadają

                  Skomentuj

                  • Nieśmiały
                    Świętoszek
                    • Jan 2006
                    • 15

                    #54
                    Wystąpił błąd 404 - Nie znaleziono żądanej strony.

                    Tyle jesli chodzi o starego crx'a
                    ALe japonce sa genialne. Moje mazenie to Toyota Supra luba Mazda RX7 (oczywiscie ostatnie generacje). A najbardziej realna jest MR 2 2 generacji...

                    Skomentuj

                    • Woland
                      Banned
                      • Jul 2005
                      • 259

                      #55
                      Mowilem juz kiedys ze bardzo lubie audi... obecnie smigam audiola Q7...silnieczek V8 4.2 FSI...rocznik obecny

                      Skomentuj

                      • patyk
                        Ocieracz
                        • Mar 2006
                        • 172

                        #56
                        Niesmialy : moze nie porownuj bmw do opla bo opel z rocznika 1990 wymieka jednak przy e34 z ktorej strony bys nie spojrzal. nooo moze pod wzgledem ekonomii ople sa lepsze. a co do japonczykow to nawet w ostatnich badaniach awaryjnosci toyoty sa niezrownane i najrzadziej sie cos psuje. zwlaszcza yaris
                        Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

                        Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

                        Skomentuj

                        • Nieśmiały
                          Świętoszek
                          • Jan 2006
                          • 15

                          #57
                          Nie chcialem porownywac bmw z oplem bo to nie ma sensu (na kozysc bmw. Sprawa tyczy sie raczej o to co bylo napisane wczesniej na temat cali. Chyba raczej wiekszosc dresow i wiesmakow wybiera wlasnie stare modele tej bawarskiej marki. A jesli chodzi o bezawaryjnosc to najpierw 911 a pozniej japonce. W porsche z przed 30 lat mozna spokojnie inwestowac (oile poprzedni wlasciciel dbal o swoje auto).

                          Skomentuj

                          • Redchemist
                            Erotoman
                            • Jul 2005
                            • 396

                            #58
                            Napisał patyk
                            zwlaszcza yaris
                            Silnik 1.0 VVT-i instalowany w tej małej Toyocie otrzymał bodajrze w 2002 nagrodę jako najlepszy i najmniej awaryjny napęd w swojej klasie.



                            Napisał Nieśmiały
                            A jesli chodzi o bezawaryjnosc to najpierw 911 a pozniej japonce. W porsche z przed 30 lat mozna spokojnie inwestowac (oile poprzedni wlasciciel dbal o swoje auto).
                            911-stki nie są złe, ale zauważ,że są to silniki nieco wysilone. Co twojej kolejności najpierw jest SUBARU a później ewentualnie 911-tka.
                            Varium et mutabile semper femina

                            Skomentuj

                            • BlackPussy
                              Erotoman
                              • Jul 2005
                              • 640

                              #59
                              Najczesciej pociag relacji Gdynia-->Elblag(cholernie sie spoznia i tu prosba to ktooosi :zrob cos z tym) autobusami jezdze tylko na korki a z reguly chodze z buta...taniej i przyjemniej

                              Kobieta jest jak lilia
                              subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                              ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                              Skomentuj

                              • Łukasz85
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Feb 2006
                                • 374

                                #60
                                Toyota jest na 1 miejscu jezeli chodzi o bezawaryjnosc. Osobiscie nie kupil bym w zyciu japonca . Oprocz Hondy Civic , reszta to dla mnie padaka . Podobnie auta na F , w tym Francuskie Zadne Fordy , Skody i inne wymysly :] Niemieckie rox

                                Skomentuj

                                Working...