Kiedy zarosła wam cipka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wisienka & Gandi
    Ocieracz
    • Feb 2007
    • 151

    #31
    ja szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy... ale a propo takiech niemyłych sytuacji związanych z "odkrywaniem" przez osoby trzecie owłosienia bądź jego braku to przypomina mi się jedno zdarzenie...

    praktycznie każda wywiadówka u mnie w podstawówce była pospolitym ruszeniem rodziców i ich dzieci... ogólnie chodziło o zgrzyty z wychowawczynią... a każdym razie po jednym takim zebraniu wracałam z mama, i dwiema mamami - jedna była z synem, druga z córką - moich znajomymi z klasy... po drodze dołączyla się jeszcze jedna mama, mojej koleżanki i zaczęła opowiadać o tym, że Madga jest choda na różyczne itd... a na konieć zarzuciła tekstem "a wiecie drogie panie, ze smarując ją kremem by sie nie drapala znalazlam TAM już pierwszego wloska?! TAM!!"... ja czułam się nieswojo a co dopiero mój kolega... chyba nie muszę tlumaczyć, ze gdy Magda wyzdrowiała cała klasa miala z niech kompletnie bezzasadną "beke" bo oczywiście nasz kolega nieomieszkał poinformować o tym fakcie reszte swoich kolegów... grrr...
    r e l a x t a k e i t e a s y . . .

    Skomentuj

    • mileczek
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 34

      #32
      A wlasnie mocne czarne uwlosienie jest najbardziej pociagajace.
      Szczyt rozkoszy to tarcie na jezowej przestrzeni instrumenta kilka dni
      po ogoleniu wlosow. Moja kochana o tym wie i robi mi czasem niespodzianke. Odwdzieczam sie za to minetka az do zwariowanego szczytowania. Sprobujcie i podzielcie sie wrazeniami.

      przypomina sie ten wierszyk- golone czy strzyzone
      Last edited by sister_lu; 01-06-09, 00:08.

      Skomentuj

      • ritka
        Banned
        • Aug 2019
        • 16

        #33
        Moja cipka obrosła bujnie w wieku wczesno nastoletnim, niestety mam sklonnosc do duzego buszu, ale golony systematycznie 😁

        Skomentuj

        • keeoth
          Świętoszek
          • Oct 2020
          • 4

          #34
          pierwsze już jak miałam z 11lat ale od razu zaczęłam je golić , więc depiluje się już 5lat

          Skomentuj

          • Novaja
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2017
            • 233

            #35
            Zdecydowanie zbyt wcześnie. W wieku bodaj 9 lat chodziłam na basen na naukę pływania i już wtedy owłosienie było podgalane, by nie wychodziło poza strój...
            Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

            Skomentuj

            • TomaszCracow
              Ocieracz
              • Sep 2019
              • 138

              #36
              Napisał Novaja
              Zdecydowanie zbyt wcześnie. W wieku bodaj 9 lat chodziłam na basen na naukę pływania i już wtedy owłosienie było podgalane, by nie wychodziło poza strój...
              Jeżeli w tym wieku miałaś już tak bujnie owłosiony trójkącik, to jak cudny musi być teraz. Pozbywasz się włosków czy lubisz nosić futerko?
              P.S. Uwielbiam bujnie owłosione trójkąciki i okolice
              Carpe diem

              Skomentuj

              • Novaja
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2017
                • 233

                #37
                Napisał TomaszCracow
                Pozbywasz się włosków czy lubisz nosić futerko?
                Zazwyczaj depiluję - odczucia pod wpływem dotyku nie są dla mnie najprzyjemniejsze, przeciwnie.
                Chyba, że depresja wraca, wówczas zarzucam depilację.
                Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

                Skomentuj

                • kalarepa
                  Świętoszek
                  • Dec 2020
                  • 38

                  #38
                  Napisał Novaja
                  Zdecydowanie zbyt wcześnie. W wieku bodaj 9 lat chodziłam na basen na naukę pływania i już wtedy owłosienie było podgalane, by nie wychodziło poza strój...
                  Ja dokładnie nie pamiętam, ale też około 9 lat już jakieś owłosienie było. Pamiętam tylko, że u babci zawsze kąpałyśmy się z młodszą siostrą razem w wannie. Nadszedł taki dzień, że moja młodsza siostra już nieźle mówiła i lepiej ogarniała rzeczywistość (czyli miała pewnie jakieś 3l), mi dopiero co rzucił się włos na łonie i padły niewygodne pytania babcia się zorientowała, że to już czas na osobne kąpiele, to był ostatni wspólny raz w wannie wtedy mi do śmiechu nie było z kalkulacji wychodzi mi, że miałam ok 9 lat.

                  Skomentuj

                  Working...