Satynowe damskie ciuszki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Demoniczna Bogini
    • Mar 2012
    • 2689

    #91
    Panowie, proszę skończcie z ot. Jak coś nie pasuje to nie trzeba zaglądać i tyle.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Nabram
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2015
      • 307

      #92
      satyna - temat rzeka
      to zależy czy mam kupić, czy mam się do tego przytulić.
      Jeżeli kupić - to tak, ale jak mam tego dotknąćto tduak jakbym brał do ręki kostkę lodu
      Oral-B Nieeeee oral cacy
      Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

      Skomentuj

      • w351
        Świntuszek
        • Apr 2007
        • 86

        #93
        Napisał Nabram
        satyna - temat rzeka
        to zależy czy mam kupić, czy mam się do tego przytulić.
        Jeżeli kupić - to tak, ale jak mam tego dotknąćto tduak jakbym brał do ręki kostkę lodu
        w moim przypadku właśnie ten śliski i chłodny dotyk tego materiału ogromnie mnie podnieca

        Skomentuj

        • spódniczka
          Banned
          • May 2020
          • 40

          #94
          Ja też uwielbiam damskie ciuszki, na kobiecie i w tajemnicy sam w nie wskakuję. Najbardziej lubię poczuć rajstopy lub pończoszki zarówno dotykając kobietę w nie ubrane jak i czuć je na własnych nogach. Do tego spódniczka lub sukienka jakieś delikatne majteczki i czasem nakładam jeszcze podpaskę, też mnie podnieca no i można swobodnie się spuścić. Chce ktoś pogadać.

          Skomentuj

          • SatinBlouseCD
            Świętoszek
            • Dec 2021
            • 1

            #95
            Napisał w351


            Podoba Wam się ta pani w tej bluzce?
            Przyznam szczerze, że taką bluzeczkę sam bym chciał poczuć na własnej skórze, wyobrażam sobie że po zapięciu tej stójeczki na ostatni guzik uczucie musi być niebiańskie. Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
            Cześć, wiem, że to dyskusja z zamierzchłych czasów, ale dla mnie fakt, że jest ktoś (oprócz mnie) z połączonym fetyszem satyny i bluzek z kołnierzykiem (lub stójką z falbanką, np.) zapiętych wysoko pod szyję, to coś niesamowitego

            Skomentuj

            • Amaniel
              Świętoszek
              • Jan 2022
              • 1

              #96
              Napisał SatinBlouseCD
              Cześć, wiem, że to dyskusja z zamierzchłych czasów, ale dla mnie fakt, że jest ktoś (oprócz mnie) z połączonym fetyszem satyny i bluzek z kołnierzykiem (lub stójką z falbanką, np.) zapiętych wysoko pod szyję, to coś niesamowitego
              Satynowe, zapinane bluzki to chyba jest mój największy fetysz. Takie z falbanami, z dużymi wiązanymi kokardami. W zestawie ze skórzaną (lub skóropodobną) spódniczką + pończochy nylonowe FF-y, wysokie obcasy... wtedy jestem w niebie.

              Skomentuj

              Working...