FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   SEKS (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Naturyzm & plaże nudystów (http://beztabu.com/showthread.php?t=805)

arti_rena 22-06-05 10:43

Naturyzm & plaże nudystów
 
Witam
Zaczyna sie wlasnie lato wiec prosba piszcie o poznanych przez was miejscach gdzie spokojnie bez stresu mozna sie opalac w stroju Adama :) jak by jeszcze do tego byla fotka tego miejsca to bylo by super.

pozdrawiamy

Rozszerzyłem temat aby nudyzm miał wsyzstko w jednym temacie ;)

Rojza Genendel 22-06-05 17:39

W okolicach Krakowa to Kryspinów chyba.

Księciunio 22-06-05 21:23

hmm w Polsce to pewno mało jest takich miejsc, w ostateczności mozesz isc do solarium hehehehehehehe wiem ze w Cannes (południe Francji - miasto festiwali) jest plazanudystow bo kiedys tam sie przez przypadek natknalem na owa :-P

mirakla 22-06-05 21:50

a ja bym się z chęcią wybrała na taką plaże dla nagusków...to by mogło być ekscytujące,chociaż normalnie na takiej plazy nie ma żadnych podtekstów sexualnych
Z tego co wiem to chyba w Chałupkach jest taka plaża-na Helu o ile sie nie myle;)

Włóczykij 23-06-05 02:48

a ja nie wiem jak facet może leżeć na takiej plaży, żeby mu nie bryknął :)

rugio 23-06-05 11:03

Ja byłem na plaży nudystów z dziewczyną koło Międzyzdroi. Fajna sprawa polecam.
Zaznaczam tylko, że idąc od strony Międzyzdroi najpierw jest około 300m nieoficjalnej plazy dla geji a dopiero później dla hetero.
Ja niestety o tym nie wiedzialem i byłem obserwowany bezszczelnie przez wielu facetów przez lornetkę-najgorsze jest to że się z tym nie kryli. Strasznie mnie to @#%#% i moją dziewczynę.
Ale i tak lubie takie plaże. Nawet seksik się udał w biały dzień na takiej plaży :-)

Rojza Genendel 23-06-05 15:07

Plaże naturystyczne są ekstra. I facetom nie zawsze tam bryka.

Włóczykij 23-06-05 15:24

"nie zawsze", czyli jednak czasem bryka :)

Chociaż ja i tak nie wyobrażam tam siebie, żebym się powstrzymał ;)

skorpiaczek 23-06-05 15:25

ja tam bym poszedł ale sie boje ze bedzie brykał i wtedy bede głupio wyglądał Jak to jest napiszcie

Rojza Genendel 23-06-05 15:28

Na to nikt poza delikwentem nie zwróci większej uwagi. Może zerknie, uśmiechnie się... i nic więcej. Nie ma się czym martwić. To ludzka rzecz.

kiciunia 23-06-05 17:46

hmmm... polecam film "Eurotrip"... tam jest taka scenka z plażą dla nudystów... :D tylko nie pamietam dokładnie gdzie to było...;/ chyba Dania albo Belgia :P

arti_rena 24-06-05 11:25

chyba nie do konca chodzilo mi o plaze nudystow :) bardziej o dzikie samotne miejsca nad jeziorkami,rzeczkami,rozlewiskami :)) znacie takie miejsca ??? ja poszukuje takowych najchetniej w okolicach Warszawy. pozdrawiam Arti

RAMZESIK 02-07-05 15:58

Plaze nudystow...
 
Co myslicie o nudyzmie i czy znacie jakies fajne miejsca? :nerd:

paul111 02-07-05 16:20

Nie znam żadnych takich miejsc i nic nie mam przeciwko nudyzmowi, ale mam pytanie: Czy jak mężczyźnie stanie wacek na takiej plaży to czy będą się na niego jakoś dziwnie patzreć, chodzi mi o to czy to normalne że mężczyzna/mężczyźni na takiej plaży chodzi/opala się ze stojącym wackiem???

Rojza Genendel 02-07-05 16:47

Nudyzm jest ok, bardzo przyjemny i korzystny.
Oczywiście, że na takich plażach faceci miewają erekcję, nikt na to nie zwraca uwagi. Zdarza się- i już.

RAMZESIK 05-07-05 20:28

hej , ludzie niezapominajcie ze jest lato...
gdzie sa te PLAZE??????

Tilia 06-07-05 03:39

Włóczykij: "a ja nie wiem jak facet może leżeć na takiej plaży, żeby mu nie bryknął "

A na brzuchu leżeć nie umiesz?

skorpiaczek 07-07-05 16:31

no ale ile mozna na brzuchu pozatym wtedy widac tylko piasek;)

Rojza Genendel 07-07-05 17:14

No to na pleckach. A pitek niech sobie stoi.

daroo 08-07-05 03:09

a w pitka sobie wepchnij parasoleczke-wykałaczke :P

Rojza Genendel 08-07-05 09:15

Ech, poważnie mówię. Ludzie na plaży mają ciekawsze zajęcia, niż patrzenie na cudze narządy płciowe.

rugio 08-07-05 11:32

gadacie o tym powiedzmy problemie facetów z erekcją, a ja wam powiem że wcale go nie ma. Bo jak ma stać skoro na takiej plazy nudystów jest 10 facetów na 1 babke. To jak ma mi stanąć skoro widzę większość facetów z majdającymi sie fiutami i stare lub jak kto woli w kwiecie wieku babki?

Rojza Genendel 08-07-05 11:47

No wiesz Rugio,
to zależy na której plaży :-)

rugio 08-07-05 13:13

przyznam się że moge mówić tylko o plażach w Polsce (widziałem pare na których byłem różnie raz tekstylnym raz naturystą). Podobno na zachodzie jest o niebo lepiej, a ludzie o niebo bardziej wyzwoleni i można spotkac wiele młodych kobiet nago.

Rojza Genendel 08-07-05 13:17

W sumie to nagie kobiety, niezależnie od wieku guzik mnie obchodzą. Ale w Kryspinowie jest ich sporo.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.