FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Fetysz (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Satynowe damskie ciuszki (http://beztabu.com/showthread.php?t=9609)

w351 20-04-07 23:14

Satynowe damskie ciuszki

Kręcą mnie dziewczyny ubrane w satynowe lub jedwabne eleganckie ciuchy jak np. białe bluzeczki z kołnierzem zapinane na guziki, białe bluzki z żabotem itp. Moim mażeniem jest seks w łóżku z satynową pościelą z piękną dziewczyną w ładnej satynowej koszulce z rękami delikatnie skrępowanymi sznurem lub kajdankami. Czy ktoś ma może podobne upodobania?

Slave69 21-04-07 00:08

Mój były facet uwielbiał takie ubranka... satynowe koszule, gorsety, a nawet spodnie... A spać z nim mogłam tylko w satynowej koszulce nocnej... tak cicho zdradzę, że sama lubię dotyk satyny na skórze;)

w351 21-04-07 09:14

Cytat:

Napisał Slave69
Mój były facet uwielbiał takie ubranka... satynowe koszule, gorsety, a nawet spodnie... A spać z nim mogłam tylko w satynowej koszulce nocnej... tak cicho zdradzę, że sama lubię dotyk satyny na skórze;)

Zazdroszczę Twojemu byłemu facetowi, musiał wtedy być z tobą bardzo szczęśliwy. Moja żona niestety nie toleruje satyny, i nie nosi ciuchów, które mnie kręcą, zresztą nawet niewie o moich pragnieniach.:\

YoungStallion 21-04-07 10:03

nic tylko pogratulować w351.

Belleteyn 21-04-07 10:20

Cytat:

Moja żona niestety nie toleruje satyny, i nie nosi ciuchów, które mnie kręcą, zresztą nawet niewie o moich pragnieniach.
To czemu z nią nie pogadasz na ten temat.
Sama się przecież nie domyśli.

a-fly-woman 22-04-07 22:23

Zgadzam się z Belletyn. Po prostu jej to powiedz. Albo pokaż jej tą stronę BT.:)

w351 03-05-07 22:28

Nie powiem jej o tym bo to niema sensu. Moja żona uważa mnie za normalnego faceta, prawdziwego twardziela i gdybym powiedział jej o tym to byłby to dla niej szok nie do przyjęcia.

Yoshua 03-05-07 23:39

eee zaraz a co jest nienormalnego w tym, ze cos Cie podnieca w szczegolnosci? moja dziewczyna w pelni rozumie to, ze mam jakies tam swoje nieszkodliwe* fetysze.

*nieszkodliwe bo nie rzadza moim zyciem seksualnym.

aha i co rozumiesz przez zwrot "prawdziwy twardziel"?

monia:P 03-05-07 23:54

moim zdaniem musisz z nia porozmawiac. ja osobiscie wole jak wiem o pragnieniach faceta i o tym co lubi. nawet jak nie bede tego lubila.

Belleteyn 04-05-07 08:41

Cytat:

Napisał w351
Moja żona uważa mnie za normalnego faceta, prawdziwego twardziela i gdybym powiedział jej o tym to byłby to dla niej szok nie do przyjęcia.

Nie rozumiem w jaki sposób mogłoby ją to aż tak bardzo zszokować. Rozumiem, gdybyś chadzał w satynowych damskich ciuszkach...

w351 05-05-07 09:01

Nie chadzam w damskich ciuchach po ulicach bo naszczęście do tego stopnia mi jeszcze nie odbiło ale dotyk satyny i sam widok białych eleganckich bluzek kręci mnie tak bardzo, że czasami gdy rodzina gdzieś wyjedzie to chodzę w takich ciuszkach po domu i śpię w satynowej pościeli. Wspominam wtety czasy gdy byłem kawalerem, wtedy czasami sprowadzałem sobie dziewczynę z agencji towarzyskiej i robiłem to co naprawdę lubię. Ubierałem ją w moją ulubioną białą bluzkę ze sztucznego gładkiego jedwabiu z dużym żabotem obszytym satynowymi lamówkami, związywałem jej delikatnie ręce i nogi sznurami i pasami, czasami sawiązywałem oczy satynową opaską, przywiązywałem ją do ramy łóżka zasłanego satynową pościelą i uprawiałem seks rozpalając ją uprzednio np. dotykami jakimiś zimnymi metalowymi przedmiotami. Doznawałem wtedy takiej rozkoszy, że do końca życia będę za tym tęsknił. Nie mogę o tym powiedzieć mojej żonie bo po prostu niemam na to odwagi, jest to chyba jedyna rzecz w życiu której nie jestem w stanie zrobić. Dzięki takim dobrodziejstwą techniki jak internet mogę chociaż porozmawiać o tym z obcymi osobami bo do niedawna była to tylko moja tajemnica i kilku dziewczyn z agencji towarzyskiej.

monia:P 05-05-07 16:09

Ja bym np chciala wiedziec o wszystkich fantazjach partnera i stralabym sie je spelnic. nawet gdyby nie bardzo mi przypadly do gusty chociaz dalabym mu mozliwosc sprobowania czegos innego

gregory 09-05-07 17:50

ostatnio moja dziewczyna kupiła satynową czarną koszulke nocna na ramiączka,troszkę dłuższą.
Wygada w niej bardzo sexownie bo stanowi połączenie dyskretnej elegancji z nutką erotycznego szaleństwa.
Ale od sexu sie raczej nie nadaje bo za długa...

thedj 23-05-07 12:18

uwielbiam satyne pod każda postacia...ale najbardziej satynowe ciuszki na codzień :) bo że do łózka zakłada satynową koszulke to jest dośc powszechn ale jak wiedzę kobietę ( moja czasami też się tak ubiera) w czarnym satynowym eleganckim garniturze białej jedwabnej bluzeczce z kołnierzykiem i w szpilkach to ...uffff :P

jet-set 24-05-07 08:28

Lubię czasami założyć satynową koszulkę mojej partnerki. Ona wtedy też zakłada swoją i tulimy się i pieścimy właśnie przez koszulkę. Super uczucie.

przemoos 24-05-07 08:47

bluzka mojej partnerki nie wchodzi mi nawet na jedna reke ;)

nieznany 24-05-07 09:40

a nie smuci Was jak dziewczyny co jakis czas wyrzucaja swoje satynowe koszulki? nie staracie sie ich podkrasc?

jet-set 25-05-07 09:19

Jak wyrzucają to znak dla Ciebie abyś kupił coś nowego.
Akurat koszulkę można kupić samemu, co do bielizny trzeba dokładnie znać rozmiar, albo wybrać się na zakupy z partnerką.
Wtedy jednak nie ma już niespodzianki

nieznany 25-05-07 15:09

a nie starasz sie go zdobyc, czy uratowac? w koncu lubiles ją w tej koszulce...

w351 26-05-07 08:22

Moja żona nie nosi niestety satynowych ciuchów gdyż nie toleruje żadnych sztucznych materiałów. Słyszałem, że jest coś takiego jak satyna bawełniana, czy ktoś spotkał się z ciuchami z takiego materiału? Cz taka satyna jest równie gładka i przyjemna w dotyku jak satyna poliestrowa? Zastanawiam się czy nie kupić żonie na prezent jakiejś koszulki nocnej właśnie z takiej naturalnej satyny.

donaldduck17 20-06-07 12:45

Cytat:

Napisał w351
Kręcą mnie dziewczyny ubrane w satynowe lub jedwabne eleganckie ciuchy jak np. białe bluzeczki z kołnierzem zapinane na guziki, białe bluzki z żabotem itp. Moim mażeniem jest seks w łóżku z satynową pościelą z piękną dziewczyną w ładnej satynowej koszulce z rękami delikatnie skrępowanymi sznurem lub kajdankami. Czy ktoś ma może podobne upodobania?

Ja również - zarówno starsznie podobają mi się kobiety w satynowych spodniach lub spódnicach oraz jedwabnych bluzkach (koniecznie z wiązaną pod szyją kokardą). Sam też od czasu do czasu założę takie ciuchy (moja żona na całe szczęście jest podobnego wzrostu i wchodzę w jej niektóre ciuchy). Marzy mi się natomiast ubranie (jej i siebie) w następujący zestaw:
szpilki - conajmniej 10 cm
pończochy przypięte do długiego ciasno związanego gorsetu sięgającego aż po pachy
satynowe pantalony (pończochy + dotyk satyny daje niesamowity efekt)
zestaw halek - pierwsza z satyny, długa do kostek, bardzo wąska - umożliwiająca stawianie małych kroczkę, druga z szeleszczącej tafty, trzecia z dużą ilością falbanek itd.
suknia - oczywiście długa, "leżąca na ziemi", tak by chodzenie w niej wymagało jej podniesienia, musi konieczie mieć długie rękawy, bardzo szerokie na wysokości ramion i bardzo wąskie na wysokości przedramion, do tego zakończone falbanką zakrywającą całe dłonie, oczywiście na dłoniach satynowe lub koronkowe rękawiczki. Sama suknia musi być zaopatrzona w wysoki, sztywny kołnierz sięgajacy podbródka z przodu i uszu z tyłu, koniecznie wykończony falbanką. Oczywiscie sunia musi być z satyny i być zapinana od tyłu. Aby dopełnić widoku - welon sięgający nóg lub kapelusz ściśle otulający głowę wiązany kokardą pod szyją.

thedj 25-06-07 13:18

to i ja cos od siebie dorzuce :) super stronka polecam :)

http://www.whiteblousebondage.com/public/models.php

http://www.blousexy.fullyclothedsex.com/frame.html coś jeszcze :)

w351 25-06-07 15:28

Cytat:

Napisał thedj
to i ja cos od siebie dorzuce :) super stronka polecam :)

http://www.whiteblousebondage.com/public/models.php

Stronka naprawdę super, dokładnie taki styl jaki lubię, piękne kobiety, białe satynowe bluzki, light bondage a przy tym wszystkim maksimum estetyki i elegancji. Dzięki za linka.

darro77 27-06-07 16:45

Całkowicie podzielam zdanie W351, stronka suuuuper. Moim fetyszem są również damskie białe eleganckie bluzki jak i satyna. Baaardzo mnie podniecają laseczki ubrane w takie ciuchy. Bardzo kręci mie bondage w takim właśnie wykonaniu jak na tej stronce. Do tej pory myślałem, że mój fetysz jest bardzo odosobniony ale cieszę się, że znalazłem to forum i mogę porozmawiać o tych sprawach z innymi fetyszystami.

w351 27-06-07 17:01

A powiedz darro77, czy też czasami zdarza Ci się założyć taką bluzkę?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:23.