FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   Mniejszości seksualne (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Zmiana płci (http://beztabu.com/showthread.php?t=40516)

Rafikk222 10-12-16 17:37

Zmiana płci

Hej, czy jest tu ktoś kto zmieniał płeć?
Bo szczerze to nie mam pojęcia jak się do tego zabrać a chce to zrobić tak wiem że tam są sesje z psychologiem ale nie wiem co jak gdzie do kogo iść ile kosztuje itd.
I nie to nie jest wymysł o zostanę kobietą, mam tak już od zawsze jak sięgam pamięcią byłem zawsze inny i chce być w końcu sobą a dopóki jestem facetem nie mogę być

Liczę na normalne odpowiedzi nie w stylu
spier&alaj transie je&*ny

Pozdrawiam

barmetr 10-12-16 18:16

W przypadku tak poważnych zaburzeń osobowości to nie tylko wizytą u psychologa jest konieczna, ale i u lekarza psychiatry.

przyjaciel40 10-12-16 18:20

znasz temat ??? a człowiek potrzebuje rzetelnej wypowiedzi więc ...............

wiarus 10-12-16 18:52

Coby nie wchodzić w pyszczenie:
- nie tylko u psychiatry.
Z tego co się orientuję, niezbędne będzie odwiedzenie wielu przychodni.
Proces chyba zaczyna się u seksuologa; o ile konieczne jest do niego skierowanie, to u lekarza domowego.
Jest tu parę osób związanych z medycyną, może coś powiedzą.

Rafikk222 10-12-16 19:16

Liczę że ktoś kto zna procedury wyłoży mi rzetelnie co trzeba robić
Wiem że cena wynosi gdzieś 35 tysięcy złotych w tym już jest wliczona operacja plastyczna genitaliów kiedyś pisałem takie zapytanie do przychodni psychologicznej co trzeba robić jednak nie otrzymałem żadnej odpowiedzi w kwestii badań

wlosomaniacz 10-12-16 20:01

Będziesz kaleką kobiety, teoretycznie będziesz wyglądać jak kobieta ale nie będziesz miał tych samych funkcji (i nie tylko o ciąże chodzi). Moim zdaniem to samookaleczenia niczym na poziomie obrzezania, ale kto Ci broni.

Rafikk222 10-12-16 22:43

Cytat:

Napisał wlosomaniacz (Post 1206286)
Będziesz kaleką kobiety, teoretycznie będziesz wyglądać jak kobieta ale nie będziesz miał tych samych funkcji (i nie tylko o ciąże chodzi). Moim zdaniem to samookaleczenia niczym na poziomie obrzezania, ale kto Ci broni.

Np jakich funkcji nie będę miał?
Wiem jakich ale chce wiedzieć co ty masz do powiedzenia

koneser666 10-12-16 23:00

Jak wiesz to po co się pytasz? Prowokator?

on82 11-12-16 00:14

Jednym z etapow jest na pewno pozwanie rodzicow do sadu.

Rafikk222 11-12-16 01:04

Cytat:

Napisał koneser666 (Post 1206299)
Jak wiesz to po co się pytasz? Prowokator?

nie po prostu jestem ciekaw, może dowiem się nowej rzeczy, niby czemu prowokator od razu

Kotełka 13-12-16 14:26

Wizyt u lekarzy jest całe mnóstwo. Lekarz stwierdzi czy rzeczywiście potrzebujesz zmiany czy to tylko wymysł. To dość długi proces, który wymaga mnóstwo wytrwałości i niestety pieniędzy. W pewnym momencie dostaniesz leki jest ich sporo. Po lekach zaczniesz się zmieniać diametralnie.
Mam w rodzinie kogoś kto przechodził ten proces. Również był to mężczyzna.
W którymś momencie gdy cała sytuacja zabrnęła bardzo daleko zrezygnował. Leki które trzeba brać do końca życia bardzo obciążają organizm.
Jeśli Autorze chcesz porozmawiam z tą osobą i przekaże Ci więcej konkretnych informacji. Pozdrawiam :)

Rafikk222 17-12-16 19:43

Cytat:

Napisał Kotełka (Post 1206543)
Wizyt u lekarzy jest całe mnóstwo. Lekarz stwierdzi czy rzeczywiście potrzebujesz zmiany czy to tylko wymysł. To dość długi proces, który wymaga mnóstwo wytrwałości i niestety pieniędzy. W pewnym momencie dostaniesz leki jest ich sporo. Po lekach zaczniesz się zmieniać diametralnie.
Mam w rodzinie kogoś kto przechodził ten proces. Również był to mężczyzna.
W którymś momencie gdy cała sytuacja zabrnęła bardzo daleko zrezygnował. Leki które trzeba brać do końca życia bardzo obciążają organizm.
Jeśli Autorze chcesz porozmawiam z tą osobą i przekaże Ci więcej konkretnych informacji. Pozdrawiam :)

Nie sądziłem że ktoś jeszcze odpisze, gdybyś mogła zapytać dokładnie i opisać mi wszystko to będę bardzo wdzięczny :)

fitschyk 08-01-17 16:56

Cytat:

Napisał Rafikk222 (Post 1206267)
Hej, czy jest tu ktoś kto zmieniał płeć?
Bo szczerze to nie mam pojęcia jak się do tego zabrać a chce to zrobić tak wiem że tam są sesje z psychologiem ale nie wiem co jak gdzie do kogo iść ile kosztuje itd.
I nie to nie jest wymysł o zostanę kobietą, mam tak już od zawsze jak sięgam pamięcią byłem zawsze inny i chce być w końcu sobą a dopóki jestem facetem nie mogę być

Liczę na normalne odpowiedzi nie w stylu
spier&alaj transie je&*ny

Pozdrawiam

Tutaj masz wszystko co powinnaś/powinieneś wiedzieć i dobre miejsce żeby pytać na tamtejszym forum.
Pozdrawiam i powodzenia.

Rafikk222 10-01-17 19:41

Dzięki :D

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:42.