FORUM EROTYCZNE - BEZTABU

FORUM EROTYCZNE - BEZTABU (http://beztabu.com/index.php)
-   OFF-TOPIC (http://beztabu.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Marzenia (http://beztabu.com/showthread.php?t=31295)

snata 02-06-12 23:50

Marzenia
 
Nie wiem czy był taki temat
Ale jakie macie marzenia nie erotyczne ?

Moim jest np: Bycie na koncercie Ralpha Zurmuhle, jako że Pink Floydzi już nie zagrają w oryginalnym składzie ...

Kata 03-06-12 00:32

Znalazłam tylko podobny, acz bardziej teoretyczny temat Realizacja Waszych marzeń.

Sama bardzo bym chciała po prostu zawsze lądować na cztery łapy, w każdym aspekcie życia. Poza tym tak bardzo fajnie byłoby móc zwiedzić pewne miejsca na Ziemi... Najbardziej mnie ciągnie do Japonii, Chin lub Tajlandii :)
A moim super-über-marzeniem jest takie, że wszyscy Polacy doskonale mówią i piszą po polsku :cool:

brkt 03-06-12 00:37

Kata, mogę cię przeszkolić :)

Ja chcę nauczyć się rozumieć przekaz za pomocą emocji a nie logiki...

Reszta jest do załatwienia:))

iceberg 03-06-12 00:45

moim jest to, żeby ułożyć pewne sprawy tak, żeby nie było poszkodowanych... jeśli się uda - będzie bardzo dobrze :).
A z takich bardziej przyziemnych - zobaczyć pewne miejsca o których od dawna myślę...

Hal 03-06-12 07:59

Marzy mi się podróż - wędrówka - włóczenie się po "starej" Europie- Włochy Francja, Hiszpania. Zwiedzanie nieturystycznych zakątków i miejsc, prywatnych i zamkniętych. Wędrówka bez celu lecz przed siebie, bez obowiązków ale w fajnym towarzystwie, bez bagaży ale i bez trosk. Po prostu - samochód, karta kredytowa, dobre towarzystwo i w drogę ... :)

snata 03-06-12 08:28

generalnie to mam dużo marzeń a takie najpoważniejsze to chyba wyjazd na stałe do Skandynawii

Kamil B. 03-06-12 10:38

Nie pełne konto czy duży dom ale zwyczajne szczęśliwe życie bez większych zmartwień jest tym co by mnie najbardziej ucieszyło :)

PabloXM 03-06-12 11:15

Kupno samochodu (wiadomego), kupno gitary basowej (+ cały osprzęt), wielkie wakacje we Włoszech. Samotność da się znieść :cool:

fidien_! 03-06-12 11:19

1.Wycieczki po europie, ja, moja kobieta, moja rodzina w pięknie odrestaurowanym starym camperze, mknącym przed siebie.

2. Wyjazd na defqon1 do Holandii. (może być równie dobrze Qlimax)

3. KTM sx125

Kata 03-06-12 11:46

Cytat:

Napisał brkt (Post 832395)
Kata, mogę cię przeszkolić :)

W spadaniu na cztery łapy? A ile za kurs? ;)

upocone jajka 03-06-12 11:55

Cytat:

Napisał Kata (Post 832392)
A moim super-über-marzeniem jest takie, że wszyscy Polacy doskonale mówią i piszą po polsku :cool:


chodzonc do zawoduwki mozna sie nauczyc wszystkiego :cool:


ja zawsze mam przyziemne marzenia, oczywiscie zdrowie kobity mlodego jest absolutnie nr 1 a z takich bardziej egoistycznych zeby mi baba nie robila sraczki jak poruszam sprawe motocyklu XJR 1300 Street Fighter :redface:

Maryja_dziewica 03-06-12 23:47

Marzy mi się:
1. Zdobyć prawo jazdy za pierwszym razem.
2. Ogarnąć zdrowie na ile to możliwe i zachować ten stan.
3. Ewakuować się z Nazaretu i korzystać z życia, na co składa się: podróżowanie, próbowanie i uczenie się nowych rzeczy, rozwijanie obecnych zainteresowań i poznawanie ciekawych ludzi.
3. Znaleźć satysfakcjonującą mnie i w miarę dobrze płatną pracę.
4. Odnaleźć moje miejsce na ziemi.
5. Skonfrontować się z pewnym marzeniem z pozytywnym skutkiem.
6. Zobaczyć siebie w lustrze i pomyśleć "brałabym".
7. Płakać ze szczęścia.

lady__in__red 04-06-12 00:03

marzeń mam wiele...
Ale głównym jest, aby w końcu wszystko ułożyło się po mojej myśli. Chciałabym móc stworzyć własną rodzinę. Mieć męża, dziecko, pracę i dom. Żeby moja rodzina w końcu stanęła na nogi . Żeby już nic złego nam się nie przytrafiało....

MsMisska 04-06-12 00:07

Chciałabym móc siąść i powiedzieć na głos, że jestem szczęśliwa, że niczego mi nie brakuje, że mam kogoś na dobre i na złe. Ponadto osiągnąć swój cel, który sobie postawiłam. I żeby zdrowie zawsze dopisywało. To takie bym powiedziała prozaiczne marzenia ale o tym głównie myślę i marzę.

Ville 04-06-12 00:17

Ja to bym chyba chciał co by Daenerys Targaryen zasiadła na Żelaznym Tronie, a Rob Stark pozostał Królem Północy...

Tak wiem ;/
Bez spojlerów proszę...

snata 04-06-12 00:28

Ville nie prowokuj .... i czytaj ;)

Ville 04-06-12 00:30

Czytam... Ale im dalej czytam tym bardziej się boję... ;)

Greedo 04-06-12 00:41

Zakochać się i odnaleźć swój cel w życiu.

MrrrAucin 04-06-12 00:48

Zdobyć wykształcenie i otworzyć własny biznes, który pozwoli mi żyć w miarę dobrych warunkach (dom, samochód, pewne zachcianki). Jeszcze bardziej chciałbym poczuć się szczęśliwy i (chyba) się zakochać.

have_fun 04-06-12 10:38

(nie)zwyczajne ;)
 
moje są raczej przyziemne ;) ale za to jakie to jest piękne uczucie jak nawet te małe sie spełniają :)

zaliczyć półmaraton :)
zmienić auto :]
no i wkońcu jakiś urlop by sie przydał, w temperaturze powyżej 15stopni ;) heheh

sister_lu 25-12-12 01:35

Zobaczyć System Of A Down w Polsce.

pannaanastazja 25-12-12 02:47

Być cholernie szczęśliwa

Tnakilper 25-12-12 03:14

umrzec

watch.out 25-12-12 11:26

sprzątnąc burdel w sercu i mózgu :mad:

opowiedzmiotym 25-12-12 11:40

chcialabym byc glupsza niz jestem. wszystko po to,zeby mniej sie przejmowac. idioci sa tacy szczesliwi-nie zdaja sobie sprawy z niektorych rzeczy.
chcialabym uwierzyc w milosc,znalezc sobie wiecej sily by walczyc z tym co mnie niszczy,ustatkowac sie emocjonalnie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.