PDA

View Full Version : Spust na biust.

padme
19-08-06, 17:33
Od pewnego czasu marzy mi się, aby mój partner spuścił mi się na brzuch, piersi, szyję.
Ale nie wiem jak mu to zaproponować. K*** jest romantykiem... dużo rozmawiamy, ale jak mam wyjść z taką propozycją?

Tomkos_6
19-08-06, 18:39
szczerosc wymaga odwagi..... wiec ODWAŻ MU SIE TO POWIEDZIEC..(chyba wszystko juz jasne?)

ktooooosia
19-08-06, 21:38
jeśli robisz mu lodzika - to zwyczajnie wyjmij z ust Jego "przyjaciela" i dokończ zabawę rączką tak, aby wytrysnął na Twoje piersi itd. :D

m'n'm
19-08-06, 23:26
Od pewnego czasu marzy mi się, aby mój partner spuścił mi się na brzuch, piersi, szyję.
Ale nie wiem jak mu to zaproponować. K*** jest romantykiem... dużo rozmawiamy, ale jak mam wyjść z taką propozycją?
Zaatakuj z tą propozycją gdy będzie dobrze opdniecony. I nie wykłucaj się, nawet jak Ci ujdzie podniecenie to udawaj. Facetów nie bardziej nie kręci niż podniecona, dobrze rozgrzana dziewczyna. Na pewno się zgodzi jak ładnie poprosisz ;)

biedronka
20-08-06, 14:06
poprostu zaproponuj mu to. spytaj się go jakie ma fantazje erotyczne zwoiązane z Tobą i sama tez mu powiedz,czego Ty pragniesz. Ja mojemu chłopakowi powiedzialam prosto z mostu,ze chce by spuscił mi sie na cycki ,brzuch tudziez twarz-zrobił to i było wyśmienicie. ;)

Rojza Genendel
20-08-06, 14:09
Ja uważam, że dobrze jest o tym porozmawiać, w sytuacji niełóżkowej.
Jak? Zwyczajnie, wystarczy powiedzieć "Wiesz, miałabym ochotę na to i na to".

Raine
27-08-06, 07:17
Rojze, mam wrażenie, że ona nie pyta o to CZY zapytać, tylko JAK zapytać.
Jak zasunie romantykowi "spuść mi się na brzuszysko, jasne?" to raczej mizerne szanse powodzenia - chyba, że go weźmie ;D

KrzysiekV
27-08-06, 07:49
Moj tygrysku, rozlej prosze twoje soki rozkoszy na mych drzacych z podniecenia piersiach. O - prosze romantyczne i konkretne.

snake9
10-09-06, 15:25
najlepiej zrob tak jak radzila ktooooosia, wyjmy i dokoncz raczka ;> male sznase,ze mu sie nie spodoba ;D

padme
10-09-06, 20:47
dobra, doobra ludzie.... spokój.... to już dawno spełnione jest :D

na plecki też :P
a potem masażyk :D

Cp Dyman
07-01-07, 11:32
Uwielbiam spusty na cycunie i brzunio:clap: Pora na plecki....

tacobell
16-01-07, 21:00
ale to nie ma zwiazku z romantyzmem. poprostu dobra bedzie zwykla rozmowa o zabawach i roznych figlach, powiedz mu ze sprawiloby Ci to duuuuzo przyjemnosci, a kazdy facet bedzie chcial dac jej jak najwiecej swojej kobiecie, mysle ze mu sie to spodoba jak juz raz sproboje, na cycuszki, brzuszek,plecki,dupke,buzke,no mozna pryskac wszedzie:)

DarkAngel
16-01-07, 21:48
Mrrr... ;).
Kurcze, nie powinienem czytać takich tematów, gdy mego Skarba nie ma gdzieś nieopodal mnie :/ ;).
Aż mi się zachciało... :).

No nic, cieszymy się, padme, że już to załatwiłaś ;).

PS. Napiszesz JAK mu to powiedziałaś?
A może z zaskoczenia, jak Ktooosia pisała? :).

padme
16-01-07, 21:58
To już w sumie daaawno było, ale powiedziałam mu tak po prostu... przy herbatce

Nikita
16-01-07, 22:39
ale czemu ten temat jest w perwersji? co w tym perwersyjnego?

zi3c
17-01-07, 00:29
ale czemu ten temat jest w perwersji? co w tym perwersyjnego?
Szczerze mówiąc też tego nie wiem, bo ja i moja kobieta traktujemy to jako jeden z normalnych finiszów i nie ma nic w tym dziwnego

padme
17-01-07, 08:26
Ale nie wszyscy są tacy jak Ty i Twoja kobieta, i załóżmy dla nas to było perwersyjne

zi3c
17-01-07, 21:46
Ale nie wszyscy są tacy jak Ty i Twoja kobieta, i załóżmy dla nas to było perwersyjne
Ja tylko wyraziłem swoją opinię i uważam, że nie ma niczego w tym z perwersji, po prostu finisz jak każdy inny. Jak wszem i wobec widzę "to kwestia gustu" więc tak uważam. Oboje to lubimy z partnerką a to chyba najważniejsze :)

goorusia
23-01-07, 17:10
U nas w związku to normalka, spust na piersi, twarz, brzuszek i bardzo nam się to podoba...

vincentoo
04-02-07, 08:44
U nas tak samo to normalka , spust na piersi ,brzuch , tyłek(oprócz twarzy bo moja kobieta nie przepada za tym),oboje to bardzo uwielbiamy , uwielbiam zlizywac moj a spermer z jej piersi:]

keiraa
07-02-07, 21:50
jeżeli miało by Cie to jakikolwiek
sposób podniecić i sprawić ci przyjemność?
to czemu nie? Powiedz mu o tym, a
napewno zrobił by to tylko dlatego, aby Ci było dobrze:)
jest to naprawdę miłe uczucie:) bo testowałam:)

przemoos
07-02-07, 21:59
czytaj cale tematy .. dziewczyna zrobila to w zeszlym roku ...

DarkAngel
07-02-07, 22:10
czytaj cale tematy .. dziewczyna zrobila to w zeszlym roku ...
Buehehe... Każdemu może się zdarzyć ;).
Tak czy siak.. Heh.. Uwielbiam czytać posty, które nijak wiążą się z tymi, które są choćby parę "linijek nad"...

No nic.. ;).
Niech no dziewczyna się przyzwyczai do forum, to pewnie przestanie takie "gafy" strzelać ;).

zbigi
07-02-07, 23:02
proś a będzie ci dane ukochanej osobie nic się nie odmawia;)

padme
07-02-07, 23:05
Czaisz!! To już było hen daleeeeko (czyt. dawno)

keiraa
08-02-07, 16:14
ale masz problem ;/
czytam temat i odpowiadam na niego
nie zawsze patrze co napisał ktoś inny..
więc każdy może przeoczyć :|

przemoos
08-02-07, 16:43
to oprocz czytania topiku czytaj rowniez date jesli to jest z zeszlego roku badz sprzed 2 lat sprawdz czy czasem problem juz nei zostal rozwiazany